Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο Ιντιανα Τζουνς εψαχνε το αγιο δισκοποτηρο και τη Κιβωτο της Διαθηκης. Εγω δεν εχω τετοιες φιλοδοξιες.
Απλα ψαχνω την Πιπα. Ολες οι κοπελες, εξαιρεσεις την εμφανιση και την υποκριτικη ή οχι συμμετοχη, διαφερουν κατα κυριο λογο στη πιπα. Στα τοσα χρονια 3 αξιες πιπες εχω βρει
Νο1. Η Αλέξια που δουλευε Φραντζη, Βριλησσου 55/57 και Βριλησσου 42 οταν εχασα τα ιχνη της
Νο2. Η Ευα
Νο3. Η Εμμανουελα στο 132 λιγο πιο κατω, που ομως εχει αστατα ωραρια που δεν βολευουν ενα μεσηλικα σαν την αφεντια μου.
Ειπα λοιπον να κανω μια μικρη ερευνα σε κοπελες που δεν εχω παει. Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη
Ξεκινησα απο την Ναταλι στο Βριλησσου 55. Πολυ ωραια κοπελα, στηθος 1,5αρι, τελειως κωλος αλλα πολυ ακριβη (80 € για ακαποτο)
Εφυγα γιατι δεν αντεχω τετοιο κοστος. Οσοι τα εχουν ισως θα επρεπε να δοκιμασουν γιατι η κοπελα ειναι πολυ ομορφη.
Πηγα στο Λιοσιων 73Α που ηταν η Μπετυ. Καμμια σχεση με τις φωτο. Φατσα χωριατοπουλας, κυτταριτιδα στο κωλι. Δεν κανει ελευθερο και μαλιστα μου εκανε και διαλεξη για τα ρισκα της ακαποτης. Θεωρησα οτι δεν αξιζε το 20αρικο.
Σκοπευα να συνεχισω την ερευνα, αλλα περναγε η ωρα και επρεπε να γυρισω να παρω τα χαπια μου.
Πηγα λοιπον παλι στο ημιυπογειο της Ευας.
Το στουντιο φτωχικο, για να φτασεις τον νιπτηρα να πλυνεις το οργανο πατας σε ενα υποτυπωδες σκαμνι.
Η Ευα μια απο τα ιδια. Φατσα ταλαιπωρημενη, βυζι ανυπαρκτο, κωλος μινιμαλ, επιδερμιδα σαν ξεραμενο πετσι, αλλα ΘΕΙΚΗ ΠΙΠΑ. Προκαρτικα με φιλια στις ρωγες μου και τα @@ μεχρι να μου σηκωθει.
Με εστειλε, τα ποδια μου μουδιασαν, βογκουσα απο ηδονη, τα σπερματοζωαρια σημαναν συναγερμο, μπηκαν στη σειρα και σαλπισαν εφοδο. Την σταματησα πριν χυσω, τα σπερματοζωαρια ας περιμενουν ακομα λιγα λεπτα. Εβαλε καποτα, την πηρα στις 3 κλασσικες στασεις και εχυσα στο στομα της. Τοσο το καλυτερο για τα σπερματοζωαρια, καλυτερα ουρανισκος αντι καποτα η τα σεντονια. Με ρουφηξε μεχρι τελευταιας ρανιδος και μετα τα εφτυσε.
Ανεβηκα στο σκαμνι, τον επλυνα καλα και εφυγα απο το χαμαιτηπειο καληνυχτιζοντας τσατσα και Ευα.
Αν δεν σας ενοχλει που ειναι ξερακιανη και σανιδα στο βυζι, τοτε δεν θα απογοητευτειτε. Η ΠΙΠΑ της ειναι αριστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, KING 69, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού