Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
α) 29/12/2016,
β) Πρωινή βάρδια ,
γ) 20 γιούρια,
δ) Ελένη,
ε) Καβλωτική πρόστιχη μαυρισμένη μουνάρα , ψιλοκοντούλα με βυζάρες
στ)Είχα κατέβει στο κέντρο για δουλειές και ώς γνήσιος μπορδελιάρης δεν άντεξα στον πειρασμό να περάσω μια βολτίτσα απο τα μπορδέλα. Αφού είχα γυρίσει σχεδόν όλα και χωρίς να έχω ιδιαίτερες κάβλες είπα να δώ και αυτό το μπουρδελάκι και να φύγω. Δεν ήξερα όμως τι με περίμενε........
Στο σαλόνι καθόταν ένα καβλωμένο γομαρογούρουνο έτοιμο για "πολεμο"(Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο), τλσπ μετά απο λίγο βγαίνει το γκομενάκι και δεν πίστευα στα μάτια μου με αυτό που έβλεπα
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Μάγκες μιλάμε για πολύ καβλόφατσα!!!!!
Το καβλωμένο γομαρογούρουνο, δεν έχασε χρόνο και πλήρωσε κατευθείαν για να μπεί άρον-άρον
Τλσπ πληρώνω κι εγώ και μπαίνω και γδύνομαι και αράζω. Άκουσα όλο το γαμήσι του καβλωμένου γομαρογούρουνου
που την σκυλογάμησε την τύπισσα. Τλσπ αφού τελείωσε το καβλωμένο γομαρογούρουνο, μετά απο λίγο ήρθε και σε μένα.
Ξεκινάει με παίξιμο του κορμιού της στο δικό μου, συνεχίζει με πέρασμα προφυλακτικού και μια καλή πίπα(εντάξει απο ρουμάνα και πολωνή δεν μπορείς να περιμένεις να μην κάνει καλή πίπα) αλλά μικρή σε διάρκεια.Μετά η μουνάρα γέμισε με τζέλ το μουνί της και κάθισε πάνω μου, fake συμπεριφορά αλλα όχι υπερβολική και με προσπάθει απο την κοπέλα να με ευχαριστήσει.Απόλαυσα την κορμάρα της.Αλλαγή στάσης στα 4,ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης όπου την σφυροκόπησα για ένα πενταλεπτάκι και αφού είχε καλή συμπεριφορά, με θέα την κωλάρα της και....πιάνοντας και τις βυζάρες.....πόσο ν αντέξω πια ο άνθρωπας???και το τέλος ήρθε....
Σε γενικές γραμμές ένα καλό vfm χωρίς να είναι το τέρας συμμετοχής, χωρίς όμως να σε αφήνει δυσαρεστημένο.
Δεν συστήνεται για λάτρεις girlfriend συμπεριφοράς, αλλα για τους λάτρεις "I wanna be a rock star" συμπεριφοράς!!!!
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο


Υγ: Όσο σας γράφω την κριτική ακούω αυτό.....

Sex Pistols ~ The Great Rock 'n' Roll Swindle
https://www.youtube.com/watch?v=q5rkwxc6MHg


Γαμάτε παίδες γιατί η ζωή είναι μια απάτη!!!!
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!


Καλή χρονιά σε όλους!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.109
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, enterpreneur

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2016
Μουναρα ναι , αλλα vfm δεν την λες...Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1