Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 292 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα στις 16.30 και στην τρίτη απόπειρα να την δω (πήγα άλλες δυο φορές και ήταν συνέχεια σε δωμάτιο)τελικά αποφάσισα να περιμένω να πιάσω σειρά για να περάσω. Η ξανθιά υπηρεσία(κρίμα που δεν περνάει δωμάτιο)είπε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες . Η Ρίτα και η Αλιόνα. Η πρώτη μελαχρινή με το μαλλί μέχρι το ύψως των ώμων με ψιλοκανονικό σώμα 2-2.5άρι βυζί σαλονάρισε με κατεβασμένα τα μούτρα και άψυχη , ίσως να είχε πεσμένη ψυχολογία που η Αλιόνα πήγαινε από δωμάτιο σε δωμάτιο και αυτή τίποτα. Μετά από αρκετή ώρα βγήκε από δωμάτιο και η Αλιόνα., ξανθιά μιλφογκιλφ χαμογελαστή με πολύ αεράτο σαλονάρισμα , σώμα ψιλοκανονικό αλλά πολύ χαλαρό και 2.5άρι πεσμένο βυζί.
Από πλευράς εμφάνισης η Ρίτα σαφώς ανώτερη αλλά το όλο στυλ της Αλιόνας με κέρδισαν πιο πολύ και είπα να αφήσω την για άλλη φορά. Περίμενα να αδειάσει ένα από τα 3 δωμάτια , όταν αυτό έγινε πλήρωσα και η υπηρεσία με πέρασε στο μεσαίο δωμάτιο έχοντας ακόμα δύο πελάτες πριν από εμένα.
Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από αρκετή ώρα ήρθε στο δωμάτιο , μιλάει πολύ καλά ελληνικά και γενικά βγάζει αέρα μεγάλης άνεσης και ας λέει ότι δεν έχει ξαναδουλέψει πουθενά... Όταν χαμογελάει δηλαδή συνέχεια έτσι όπως φουσκώνουν τα μήλα της αλλά και τα μάτια της μου θύμισαν την ηθοποιό Κωνσταντίνα Μιχαήλ. Με καβάλησε και αφού με ρώτησε πως με λένε και ανταλλάξαμε κάποια γλωσσόφιλα σηκώθηκε και έβγαλε το ανοιχτό πράσινο φορεματάκι που φορούσε το πράσινο σουτιέν της καθώς και το άσπρο κορδόνι που φορούσε τα άφησε στον πάγκο και ξαναήρθε στο κρεβάτι λέγοντας αφήσαμε κάτι στην μέση....
Με καβάλησε πάλι λοιπόν και άρχισε να τρίβεται πάνω στον πούτσο μου , στην συνέχεια ξεκίνησε να με φιλάει σε λαιμό και στήθος ενώ με το χέρι της απαλά έπαιζε τον πούτσο μου , κατέβαινε όλο και πιο κάτω , με τα χέρια της έπιασε τα αρχίδια και τον πούτσο μου και τα ανασήκωσε και άρχισε να γλύφει για αρκετή ώρα το περίνεο. Στην συνέχεια ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό όταν της απάντησα είπε γελώντας ε βέβαια... Αφού για αρκετή ώρα έγλυψε τα αρχίδια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και σχεδόν τον εξαφάνισε , πολύ καλή πίπα που αν αφεθείς μπορεί άνετα να σε τελειώσει έτσι. Την σταμάτησα και της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , έγλυψα λίγο το μουνάκι της το οποίο έχει ένα ψιλοχνουδάκι περιμετρικά , κάθε φορά που άγγιζα την κλητορίδα της τρανταζόταν ...
Πέρασμα προφυλακτικού και γρήγορα γρήγορα μπήκα στο μουνί της , την γαμούσα και μου τράβηξε το κεφάλι προς εκείνη , έγλυφε τα αυτιά μου και τα φύσαγε ενώ έβγαζε και κάποιούς αναστεναγμούς , της είπα ότι δεν θέλω να αλλάξουμε άλλη στάση μίας και δεν θα άντεχα πολύ ακόμα και να τα πάρει στο στόμα. Μου είπε να ξαπλώσω αφαίρεσε το προφυλακτικό και άρπαξε τον πούτσο μου με το στόμα της ήταν υπόθεση ενός , ενάμιση λεπτού να με κάνει να χύσω στο πολύ πρόθυμο στοματάκι της , όταν μου εμφάνισε τον πούτσο μου ήταν πλήρως στραγγισμένος ...
Σηκώθηκε τα έφτυσε(μάλλον)στον νιπτήρα και άρχισε να φοράει τα εσώρουχα της , σηκώθηκα και εγώ να πλήθω , ήρθε από πίσω μου με φίλησε στα κωλομάγουλα και μου είπε ότι την επόμενη φορά θέλει πιο πολλές στάσεις και έφυγε να πάει να πλυθεί.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 15 λεπτά , δεν βιάζεται καθόλου ενώ και η ξανθιά μικρή υπηρεσία δεν χτυπάει πόρτες , μια πολύ έμπειρη γυναικά με άνεση που φαίνεται σε κάθε της κίνηση , πάρα πολύ καλή πίπα , δεκτική σε φιλιά και χάδια και με διάθεση να σε ευχαριστήσει. Σίγουρα στο άμεσο μέλλον θα υπάρξει επαναληπτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
193.680
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, Bonecrusher, @.Dod0s και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού