Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας διαβάσει την κριτική του νέα Σμύρνη πηγα στοχευμενα για την Τανια διαβάζοντας ότι τα παίρνει την μαπα Μεγάλο χαμόγελοαλλά ας τα πάρουμε από την αρχή. Μπαίνοντας στο αδειο από κόσμο σαλόνι η τσα2 μου παρουσιάζει την κοπέλα η οποία κατά τα λεγόμενα της ,κάνει τα πάντα εκτός από κώλο, και ρωτάω αν τα πάντα περιλαμβάνει και τελειωτικό απανταει καταφατικα και ρωτάω την κοπέλα αν τα παίρνει στο πρόσωπο, με αγγλικά μου λεει οκ αλλά όχι στα μάτια και στα μαλλιά, να μην μακριγορω δίνω 50αρικο και περνάω δωμάτιο, έρχεται η κοπέλα με τα ρέστα στο χέρι και κρατάει το δεκαρικο λέγοντας ότι αν θελω τελειωτικό μάπα. .+ 10 φυσικά και δεν δέχτηκα λέγοντας ότι δεν ήταν αυτή η συμφωνία και αν δεν θέλει να φέρει και τα υπόλοιπα να φυγω, εκεί αφού είδε δεν μασάω συμορφοθηκε. Εμφάνιση κοπελας μελαχροινή με αδιάφορο πρόσωπο με πολλά τατού τίποτα το ιδιαίτερο, πίπα μέτρια, πηγε να εφαρμόσει καποτα χωρίς να ρωτήσει αλλά την σταμάτησα και την πήρε χωρίς , στην αρχή με χέρι αλλά τις είπα χωρίς χέρι και συμμορφωθηκε,σεχ σε διάφορες στάσεις αλλά δυσανασχετεί σε πολλές αλλαγές στασεων, και τέλος έβγαλα την καποτα και τελείωσα στην μάπα, προσπάθησε να το αποφύγει αλλά την καβαλησα και δεν μπορούσε να κάνει τίποτα όπου τα πήρε κανονικά μισά στο στομα και τα υπόλοιπα μάπα σηκώθηκε πλυθηκε και έφυγε. Το δωμάτιο καθαρο, χρόνος παραμονή 15 λεπτά, η τσα2 ευγενική δεν ενόχλησε, η ημερομηνία ενδεικτική αλλά κοντά, σε γενικές γραμμές καλές οι υπηρεσίες τις κοπελας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Τάνια
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, COSTISsss, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2016
Ετσι ξεφτυλισμα στις γυναικες!Ματάκι
21 Δεκεμβρίου, 2016
TOMMY συνήθως είμαι τρυφερός αλλά άμα βλέπω πονηριά γίνομαι κακός Μεγάλο χαμόγελο παντός είναι οκ αξίζει
11 Μαρτίου, 2017
καύλα ο φίλος! καλά της κάνατε και δεν μπορούσε να κουνηθεί Μεγάλο χαμόγελο χεχε. και μου αρέσει που πάνε να σας κάνουν παζάρια και τελικά τους κάνετε εσείς. Καπέλο
P
podolagnos_1985
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3