Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Ντορινα ειναι μια 20χρονη μολαδαβη κοπελα με ξανθο μακρυ μαλλι ομορφο προσωπο μεγαλες βυζαρες με πεταχτες ρωγες
και αδυνατο κορμι, ειναι ολιγον ακωλη.Στο σαλοναρισμα η Ντορινα βγαζει μια ξινιλα μια βαριεστημαρα,
με το βλεμμα της περισσοτερο σε διωχνει παρα σε προκαλει να περασεις δωματιο.Εγω περασα γιατι ηθελα απλα να
ασελγησω πανω στο νεανικο κορμι της.Πληρωμη 15ε και βουρ στο δωματιο, η κοπελα ηρθε γρηγορα γδυθηκε
και αρχισα στα ορθια να της γλειφω λαιμο και να κατεβαινω προς της βυζαρες της τις οποιες της βυζαξα σα μωρο.
Ενοειται η Ντορινα να παραμενει απαθης και απλως να υπαρχει στο χωρο.
Ξαπλωσαμε σε σταση 69 οπου εκανε μια πιπα καλη σφιχτη αλλα δεν τον εβαζε ολο μεσα,εγω εγλειφα το μουνακι της
το οποιο εσταζε μελι... πολυ καθαρη η πιτσιρικα της εγλειψα και το κωλαρακι, φανηκε να της αρεσει αφου ολο
και στρογγυλοκαθοταν με το μουνι της πανω στο προσωπο μου.
Την εγλειφα αρκετη ωρα, αυτη ειχε σταματησει να με πιπωνει και απλα απολαμβανε το υψηλου επειπεδου γλειφομουνι που της εκανα.
Τη γυρισα κανονικη σταση οπου χουφτωσα τα απαλα ξανθα μπουτακια της και αρχισα να σπρωχνω το καυλι μου μεσα στο μουνι της.
Η Ντορινα ειχε τα χερια απλωμενα στο κρεβατι και κοιτουσε το ταβανι.Δεν εβγαλε κιχ..
Της εγλειφα το λαιμο και με κοιτουσε με λοξες ματιες λες και ημουν κανας εξωγηινος...
Την εχυσα ντυθηκε και εφυγε...
Η κοπελα αν και ειναι πολυ ομορφη ειναι ξινη αμιλητη παγοκολωνα και απλα καθεται να την γαμησεις,δεν συμμετειχε καθολου
στο σεξ μαζι μου.Τουλαχιστον δεν εκλεβε στο γαμησι και ηταν δεκτικη.Οι πιπινοφαγοι σπευσατε αλλα μην περιμενετε gfe καταστασεις.
Ο χωρος πεντακαθαρος καινουριος επιπεδου στουντιο..
Αν και εκατσα πανω απο 10λεπτο στο δωματιο η Ντορινα δεν παραπονεθηκε ουτε η τσατσα ενοχλησε. ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.095
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού