Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερα το πρωι πραγματοποιησα τσαρκα στο Μεταξι καθως ειχα βαλει στο μυαλο μου καποιους στοχους τους οποιους εν τελη δεν τιμησα για διαφορους λογους.Ετσι ενω ημουν ετοιμος να αποχωρησω απραγος λεω δεν ανεβαινω και λιγο στο 30 της Κολωνου να δω τι παιζει.Στον πρωτο οροφο ειδα μια μελαχρινη την οποια δεν ηξερα αλλα δεν με επεισε κιολας για να μπω και ετσι ανεβηκα στον 2ο.Εκει ηταν η Νατασσα η γνωστη Μολδαβη την οποια εχω τιμησει στο παρελθον δυο φορες την μια με καλα αποτελεσματα αλλα τη δευτερη ειχα ξενερωσει.Στο σαλονι ημουν μονος οποτε η τσα2 μου την παρουσιαζει.Οταν την ειδα η πρωτη σκεψη ηταν να αποχωρησω αλλα...η Νατασσα ηρθε προς εμενα εκατσε πανω μου και αρχισε καυλαντισμα.Επειδη την ειδα ορεξατη ειπα να της δωσω μια τριτη ευκαιρια-καταθεση καθως ημουν σιγουρος οτι θα ειναι ορεξατη και στο δωματιο.Ετσι δινω το καφε και μπαινω στο μεσα δωματιο.Η κοπελα δεν αργησε να μπει.Ηταν αρκετα ευδιαθετη,ηρθε και εκατσε πανω μου οπως ημουν στην ακρη του κρεβατιου και μου εφερε τα βυζακια της στην μουρη ενω ειχα γραπωσει την κωλαρα της.Αυτη μου εγλειφε τα αυτια ενω ηταν οπλισμενη για γλωσσοφιλα αλλα εγω εκανα τον κινεζο για να τα αποφυγω.Αφου ειχα καβλωσει καλα σηκωνεται απο πανω μου και γω σηκωνομαι ορθιος.Αυτη ξετυληγει την καποτα και μου την βαζει και αρχιζει το τσιμπουκι στα ορθια.Το εβαζε σχεδον ολο στο στομα της και γω της ειχα πιασει το κεφαλι για mouthfucking.Μπαλακια δεν γλυφει.Στο σεξ την πηρα ιεραποστολικα οπου ειχε καλη συμμετοχη ενω παλι επιδιωκε γλωσσοφιλα αλλα την αφησα απλα να μου γλυφει τα αυτια και το λαιμο.Αυτη η σταση ηταν και η μοναδικη που εκανα καθως δεν κρατησα πολυ και τα κατεθεσα τα υγρα μου στην καποτα.Οποτε με αυτη την καταθεση εχω κανει το 2/3 καλες καταθεσεις με την συγκεκριμενη ιεροδουλη.Αν εχει ορεξη ειναι πολυ καλη και προτεινεται...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού