Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χθες το βραδυ ειπα να δοκιμασω για πρωτη φορα την Αουρορα. Μιας και ειχα ξαναδει την κοπελα εδωσα κατευθειαν τα λεφτα στην τσατσα και μπηκα στο δωματιο. Οταν εφτασε η Αουρορα με ζαλισε στις ερωτησεις γιατι μπηκα κατευθειαν και αν την ηξερα η οχι. Οσο περιμενα στο δωματιο η τσατσα ελεγε σε αυτους που περιμεναν εξω οτι η κοπελα κανει ισπανικο και 69, οταν μπηκε μεσα η κοπελα και την ρωτησα τι προγραμμα κανει δεν ανεφερε αυτα τα δυο.Περασμα καποτας και εναρξη πιπας καλης σχετικα ομως η κοπελα ειχε κατσει σε μια σταση που δεν με βολευε για χουφτωμα. Μετα απο δικη μου προτροπη μου εκανε και ενα μετριο ισπανικο. Πρωτη σταση αυτη απο πανω δευτερη σταση πισωκολλητο με την συμμετοχη της κοπελας και στις δυο στασεις μετρια. Στην διαρκεια του πισωκολλητου το δεν ηταν σηκωμενο 100%. Τοτε αυτη γυρισε και ενω περιμενα οτι θα μου τον παρει στο στομα για να συνεχισουμε με ξαπλωνει ανασκελα και αρχισε να τραβαει βιαστικη μαλακεια σε μισοσηκωμενο πουτσο. Της ειπα να την ξαναγαμησω δοκιμασε να βαλει το μισοσηκωμενο εργαλειο στο μουνι της δεν εγινε τιποτα ηθελε να μου τον παιξει παλι. Ειδα οτι δεν καταληγαμε πουθενα της ειπα να σταματησουμε και η κοπελα εξαφανιστηκε απο το δωματιο σε χρονο dt. Φωλα και αντιεπαγγελματιας για μενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aurora
Υπηρεσίες
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.067
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μακελάρης, Επιρρεπής, TOMMY DEVITO και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2016
ελα ρε συ, κριμα... εγω οποτε την εχω επισκεφτεί είναι απίστευτα ευθυμη και γλυκια και καλοσυνάτη. τι να πω.. φαινεται κανει διακρισεις στους πελατες, κατι που δεν είναι σωστο για μια επαγγελματια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1