Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η ολιγοήμερη αποχή , τα οπτικά ερεθισματα απο πορνογραφική βιντεϊκή τέχνη και μεγάλη αναγκη αίσθησης έτερου γυναικειου σώματος ...έκαναν το πέος μου να κρατάει αρκετή αιμάτωση παρά τις ψυχρότατες κλιματολογικές συνθήκες ...
αντικρυσα μαστικές καμπυλοτητες ικανοποιητικού όγκου και ο εγκέφαλος μου με αναγκασε να δώσω ένα ρόζ χαρτάκι για να τις γευτώ ...
το μαστοφόρο αντικείμενο εισήλθε και το μόνο που ζητούσα ήταν ανοχή στις λειχικές μου τάσεις πράγμα που μου το παρήχε ...ήταν δεκτική και υπάκουη στις ορέξεις μου και το πέος μου ήταν έτοιμο να εκπυρσοκροτήσει ...έλειχα τις καμπυλοτητες αρκετή ώρα και όταν κορεστηκα στραφηκα και στην οπή της αλλά απέτρεψε τις αιδοιολειχικές μου τάσεις ...έβαλα το ευερεθιστο πέος μου μέσα της και μετα απο 2-3 παρατρίψεις στα κολπικα τοιχώματα απαλλάχτηκα απο το υγρο ...και παραλληλα περιλουστηκα με το ευφοριστικο συνουσιοπιοειδές μείγμα το οποιο με κανε να έχω ένα χαζοχαρούμενο μειδιαμα ζωγραφισμένο στο προσωπο μου καθώς οδηγουσα πίσω για το σπίτι ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, sexaddict7, Πρυτανης και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2016
Οποία σύμπτωσις .... μια ημερα διαφορά κι ενα νούμερο . Στο 1β εσείς στο 2β εγω σήμερα .
Ανεβαίνει ΕΠΟΣ .
19 Νοεμβρίου, 2016
ανυπομωνουμε αγαπητε !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2