Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα το πρωί κατευθύνθηκα προς την Φυλής και είπα δεν πάω να δω αυτή την περιβόητη Σάκιρα . Δεν περίμενα και πολύ στο σαλόνι όπου σκάει το μωρό μελαχρινό με σγουρά μαλλάκια ψιλή θα έλεγα με 2άρι βυζί σκάω αυτομάτως τα φράγκα στην τσατσά και μπαίνω στο δωμάτιο . Είχα όμως κάτι καύλες από πριν που την είδα και μου είχε γίνει τούμπανο . Σκάει το μωρό μέσα στην αρχή ήταν κάπως όταν με πρωτοείδε αλλά μετά βρήκα τα κουμπιά της και έστρωσε, πίπα πολύ καλή δυνατή με ήχους χλαπ χλουπ μου λέει μωρό μου θέλεις από πάνω της λέω καλύτερα όχι πάνω γιατί θα πονάς λόγο του οργάνου μου την βάζω σε πλάγια στάση και μου λέει ναι όντως τον έχεις μεγάλο και εγώ είμαι σφιχτή μου λέει της λέω θα πάω σιγά σιγά και έτσι όπως ήμασταν την έπιανα στα ωραία βυζάκια της και το μωρό καυλωνόταν αρκετά της έριχνα και κλεφτά φιλάκια στο μπράτσο και την έκανα ποιο πολύ να καυλώνετε

της λέω αλλάζουμε και μου λέει σε θέλω από πάνω μου της λέω no problem βλέπετε δεν ξέρει και καλά ελληνικά έρχομαι πάνω της και την έκανα τούρμπο είχε κλείσει τα πόδια της από πίσω μου και με τράβαγε να έρθω πάνω της και είχε βάλει πάνω από τα χέρια μου τα δικά της πάνω στο στήθος της και μου έσφιγγε και δεν άργησε να βγει το υγρό πυρ και τέλος . Είχαμε και ωραία κουβεντούλα και μου είπε έχει ένα μικρό παιδάκι και ότι είναι 25 χρονών και είναι από την Ρουμανία ( γύφτισσα ) και στο τέλος μου είπε μου αρέσουν τα γυαλιά του ηλίου σου και τα φόρεσε και της πήγαιναν, και τώρα συναγωνιστές σας λέω ότι πρέπει να της βρείτε τα κουμπιά της για να πετύχετε τον στόχο σας γιατί αλλιώς θα πάνε άδικα και τα ευρώ αλλά και το παιχνίδι με το κορίτσι θέλει σιγά σιγά και χαλαρά στην αρχή και προπάντων να της φέρεστε όμορφα .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3
Πόντοι:
2.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού