Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σάντρα (ή Ροδίκα) είναι μια αρκετά όμορφη κοπέλα.
Ξανθιά,με ωραίο πρόσωπο και με ανοικτόχρωμα μάτια έχει αδύνατο σώμα με χαρακτηριστικά του το μικρό στήθος και τον καλοσχηματισμένο κώλο.
Αν και όχι γελαστή στο σαλόνι δεν με επηρέασε μια και είχα αποφασίσει από πριν να περάσω μαζί της.

Στο δωμάτιο η Σάντρα ανταπεξήλθε πλήρως:
Στα προκαταρκτικά,με πολλά χάδια,πλούσια και υγρά φιλιά σε όλο το σώμα (και κυρίως σε αυτιά,λαιμό και στήθος) και με αρκετά τριψίματα,προκάλεσε τον ερεθισμό και την πλήρη στύση.
Δεκτικότατη και η ίδια σε δικά μου χάδια και φιλιά,ανταποκρίνονταν δίχως μα και μου.

Το στοματικό της ήταν αρκετά καλό.Παιχνιδιάρικο,υγρό,σχετικά ρηχό όμως,ξεκίνησε με χέρι αλλά στη συνέχεια το διόρθωσε από μόνη της δείχνοντας-όσο προχωρούσε το θέμα-ακόμη πιο ορεξάτη.

Με την ίδια διάθεση συνέχισε το στοματικό της και στο 69 όπου έβαλε το σώμα της σε πολύ καλή θέση δίνοντάς μου το όλο στο πιάτο!
Ταυτόχρονα με ωραίες κινήσεις του κορμιού της έδειχνε να προσπαθεί και η ίδια να το απολαύσει.

Στο πισωκολλητό,πολύ καλό το στήσιμό της.
Δίχως κλέψιμο ή προσπάθεια για να αποφύγει,δέχτηκε το αργό μπάσιμό μου στην αρχή και το πιο έντονο στη συνέχεια χωρίς να δυσανασχετεί.
Μέτρια όμως η αίσθηση στενότητας που ένοιωθα ότι είχε όταν έμπαινα μέσα της.

Στο ιεραποστολικό,ωραίο,μεγάλο και ερεθιστικό άνοιγμα των ποδιών της με ταυτόχρονα φιλιά και από τους δυο μας και καυλωτικό πλέξιμό της γύρω από τη μέση μου σπρώχνοντάς με για μεγαλύτερη διείσδυση ώσπου τελείωσα.
Σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης,τόσο με ωραίους μορφασμούς και μικρές καυλωτικές φωνές όσο και με καλές κινήσεις και τοποθετήσεις του κορμιού της,η Ροδίκα συμμετείχε και έδινε τον τόνο της.

Ο χώρος αρκετά καθαρός ενώ η υπηρεσία ενόχλησε ακριβώς στο τέλος της 15λεπτης παραμονής μου στο δωμάτιο.

Για όσους αναζητούν μια αρκετά εμφανίσιμη κοπέλα που να συνδυάζει καλές υπηρεσίες μαζί με ενεργητική-θετική και δεκτική συμπεριφορά,η Σάντρα συστήνεται και προτείνεται.

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Flaros, Bugatti και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού