Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 292 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Φωτεινή την είχα τσεκάρει σε περασμένη μου τσάρκα..Μάλλον το ύψος της και τα μάτια την είχαν βάλει στα υπόψην.Εντυπωσιακό milf για τα κριτήρια της περιοχής. Το περασμένο Σάββατο μπήκα στο ίδρυμα, μεσημεράκι χωρίς κίνηση γενικότερα στους οίκους. Με το που μπαίνω σαλονάριζε η Φωτεινή, την είδα ελάχιστα, και γι αυτό ζήτησα από την υπηρεσία να τη ξαναδώ. Μου ανέφερε ότι μόλις μπήκε δωμάτιο, παρόλα αυτά πλήρωσα και μπήκα για να τσεκάρω το μωρό. Άργησε κανα 15λεπτο, αυτό βέβαια δεν είναι και αρνητικό, μιας και ήταν με συναγωνιστή στο διπλανό δωμάτιο..Υπήρχαν στιγμές που τους άκουγα!Το δωμάτιο αρκετά σκοτεινό και με μία έντονη οσμή που αρχικά με χάλασε..Τεσπα καταφθάνει η ψηλή, ξαπλώνουμε, αρχίζει κάποια πρωτακαρκτικά με τη γλώσσα της, έγλυφε μπαλάκια και μετά πίπα με προφυλακτικό, έπειτα από δική μου προτροπή. Δεν ήθελα και πολλά, τη γυρίζω μετά από δύο λεπτάκια στα τέσσερα για να ρίξω αδυσώπητο πήδο..Καλό στήσιμο το άλογο,είχα αρπάξει τη κωλάρα της και πήδαγα. Δεν άντεξα,βγάζω καπότα, γυρνάει με τη γλώσσα έξω και έχυσα κυρίως σε στόμα και λίγο βυζιά. Συνολικός χρόνος γύρω στο 10λεπτο..Καθαριστήκαμε και έφυγε μετα΄από λίγο.
Οκ, από εμφάνιση είναι καλή, ίσως να τη ξαναδοκίμαζα μιας και αισθάνομαι πως δε την ευχαριστήθηκα τόσο, παρόλο που δε μπορώ να εντοπίσω κάτι το αρνητικό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
lemourios
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
830
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO, Gingos, BOMBAS21

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού