Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πηγα στη Γιαννα ξεροντας το ιστορικο της οσον αφορα τα γλυφοκωλια και μια που ειναι και ικανοποιητικης εμφανισης ειπα να τη δοκιμασω.
Ειπα στην υπηρεσια για αυταρχικο, πληρωσα και περιμενα. Ειχα κανει μπανιο μολις, τα αρχιδακια ατριχα, τον επλυνα και λιγο στο νιπτηρα και αραξα στο κρεβατι.
Μπηκε η Γιαννα, απο εμφανιση ας τα πω κι εγω, ειναι μελαχρινη λεπτη με ωραια ποδια, 2αρι βυζακι, συμπαθητικη. Με ρωτησε αν θελω δονητη ή δαχτυλο. Ειχε εναν τεραστιο χεριου, οποτε ειπα για δαχτυλο. Δεν προλαβα να ακουμπησω ποδια, βυζια, τιποτα, εβαλε καποτα και μου το καρφωσε. Ζητησα γλυψιμο και μου τα μουλιασε ωραια τα αρχιδια... Ζητησα να παει πιο κατω και μου ειπε οτι δεν το κανει. Δεν της ειπα τιποτα για να μην χαλασω την ατμοσφαιρα, αλλα σκεφτηκα οτι αν το εκοψε κι αυτη το γλυφοκωλι, παει, χαλασε ο κοσμος... Κριμα. Μετα μου τα ρουφαγε τα αρχιδια, με πονεσε κιολας σε καποια φαση, επαιζε ωραια με το δαχτυλο ομως κι εχυσα κοντα στο 3-4λεπτο. Σηκωθηκε κι εφυγε σαν σιφουνας!
Ενα αδειασμα που δεν θα θυμαμαι για καιρο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2016
Πεφτουν και τα τελευταια οχυρα; Χμμμ; Κριμα! Κεφάλι σε τοίχο!
31 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα τις επηρεαζει ο αερας της Ελλαδας μαλλον..Κι ετσι αρχιζουν να μεταλλασονται σιγα σιγα, κ να γινονται κυριες στα κρεβατια,
κ 'τανες στα σαλονια.. Οπως πολυ καλα προειπε κ ενας συναγωνιστης.Το ιδιο ισχυει κ για Αλιονα..
03 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον ειναι οπως το λες, κι εμεις θελουμε το αντιθετο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3