Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κι ομως και αναφερομαι στα απο κατω σχολια.
Ειληκρινα πρωτη φορα και ξερω πολλες κοπελες τετοια επιμονη και περιποιηση.
Ξημερατα 2.00 πηγα πιο πολυ για ζεστο ντους στο πολυτελεστατο στουντελο του 20 ευρου, μιας και ηθελα περισσοτερο να μου φυγει ο πονολεφαλος παρα να κανω σεξ.
Απο εμφανιση οτι βλεπετε στις φωτο στηθος 1.5 στητο σωμα καθαρο λευκο σφιχτο προσωπο με τα μαλλια πιασμενα πισω πιο ωραιο.
Μπηκε οταν τελειωνα το ντους και μεχρι να βγω την ειχα επικοινωνιακα μαγεψει φαινεται.
Γιατι μετα ....ατελειωτα προκαταρτικα με χαδια τριψιματα κλπ, ελ. στοματικο με δικη της πρωτοβουλια και συνεχεια προθυμα δυο στασεις και σφυροκοπημαε χαμηλες κραυγουλες, Αλλά κουραστηκα γρηππομενος γαρ και της ζητησα να το αφησουμε, το τρελο, ετσι την ειπα, με τιποτα, τι στοματικο τι απο πανω τρεις δικες της βερσιον επεμενε κανα δεκαλεπτο ακομα, μεχρι να τελειωσω μεσα.
Υπηρεσια που αν ειστε λιγο ψηλος θα την ψαχνετε, δεν χτηπησε στο 25 λεπτο περιπου.
Ομως πρωτη φορα ουτε κολητα μου στουντιοκοριτσα τετοια περιποιηση και επιμονη να με ευχαριστησει
Τι επαιξε?
Η επικονωνιακη εισαγωγη που της εκανα ?.
Της αρεσα ? 100% αποκλειεται.
Το γουσταρε????? ε οχι και μαζι μου.
Της θυμιζα καποιον ????
Ή λογω των προηγουμενων κριτικων ηθελε να αποδειξει,
Οτι μπορει να γινεται μοναδικη ?
Ουτε εξτραδακια της ειχα ταξει.
Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου, ομως εγω ξερω να μπαινω μεσα της!.
Προφανως θα ξαναπαω γιατι στα τεσσερα δεν απολαυσα τη θεα απο τα σφιχτα καπουλια της, μονο τα χαιδεψα.
Για προσπαθηστε με τσαγανο και θα σας καταπληξει.
Να 'στε ολοι καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
153
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2016
Χμμμ;Λυπαμαι αλλα δυσκολευομαι να το πιστεψω...εκτος και αν ειδε την κριτικη μου και αποφασισε να βαλει μυαλοΓερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1