Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τι να πω και εγώ ο ταπεινός για αυτή τη μεγάλη καύλα που ακουει στο όνομα Αντριάννα...απο το πρωι της μερας εκείνης μπαστούνι το εργαλίο!!δεν περασε δευτερη σκεψη απο το μυαλό μου παρά μόνο η καυλοπουτάνα που είχα πάρει στη οδό διδύμου...φεύγω τρέχοντας!!!με το που μπαινω μέσα η τσατσά λέει το κλασσικό τροπάριο και συμπληρώνει ότι η κοπελα λέγεται Αντριάννα,μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να τη δω.δεν χρειάζονται συστάσεις εξάλου,την ήξερα τη καύλα...με το που μπήκε μέσα το μωρό,ξεκίνησε τα χαδάκια του,τον πήρε στο στόμα κατευθείαν χωρίς σκούφο γιατί θυμόταν τι ηθελα!αφού με εφτασε στα όριά μου της βγάζω μόνος τη στριγκάρα και της λέω θέλω να στο φιλήσω...αφού κόλησε για κάνα λέπτό σκουπισε από το νινάκι της με λίγο χαρτί την αλοιφή και μου βάζει το κεφάλι κάτω...τέλειο...καραφλό και ευωδιαστό!!!το γλύψιμο ξεκινούσε από το μεγάλο τατού που έχει κάτω από τον αφαλό και ιδιαίτερα στο νινάκι!!!!όταν της παταγα τη κλειτορίδα με τη γλώσσα μας άκουγε όλη η φυλής...αφού τελείωσα με την υποχρέωσή μου της τον καρφώνω με δύναμη μια-δυο και αυτό ήταν,ξεφούσκωσε το καμάρι μου...έχω μάθει από άλλους συναγωνιστές ότι το μωρό τα παίρνει και στο στόμα...δεν το ήξερα δυστυχώς!!!την επόμενη φορά θα δοκιμάσει τη γεύση τους.εν τέλει τη συνιστώ ανεπυφυλακτα,είναι κορίτσι που τιμάει το 20αρικο και με το παραπάνω...το μόνο μείον η ηλίθια περούκα που φοράει!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού