Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοπον πρωτον,το αριστερο μαγαζι είναι κλειστων για καμποσο καιρο..δεν ξερω γιατι..
οπωτε τραβαμε στο δεξι.Το πρωι ειχα μαζεματα και επρεπε καπου να τα ριξω,πιγα μια φορα κλειστο οπωτε λεω ασε το μεσημερακι.οπωτε τσουπ 12 ετοιμος ο κυριος!!η τσατσα καπου ηταν και βγαινει το Μαρακι, με βλεπει με ένα υφος λαγνο και της κανω σημα που?
περνω μεσα και περιμενω,ηρθε η μαρια ,μαυρα μαλια,ψηλη την λες, με ωραια κολαρα!Κατσικογάμηςεβγαλε τα ρουχα γρηγορα και εκατσε τουρλα διπλα μου.
πιπα με λιγο χερι,ισα που ακουμπαγε με τα δάκτυλα..αργα και οσω παειΣπασίκλαςτης λεω οπα οκ! για γυρνα γιατι θα τελειωσο εκει..
ξεκειναμε ιεραποστολικο παιζωντας με της ρογες μου!την γυρισα σε πισοκολιτο οπου και εγεινε η καταθεση..το καλωηταν ότι εκανε το πιο καλω στησημο που εχω δειΚατσικογάμηςο κωλος τουρλα και το υπολοιπο κορμι ειχε γινει ένα με το κρεβατι κυριολεκτικα.
με την εν λογο κορασιδα ειχα παει και πιο παλια αλλα...δεν κομοδινο, τωρα τι να πω για'υτο και το ατσα το Μαρακι αλαγη..
υγ. εχει και πολύ πολύ απαλη επειδερμιδα ρε παιδι μου!! και ασπρουλα.αυτα συναγωνιστες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
mikelantzeloka
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού