Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη συγκεκριμένη κοπέλα την έχω ξαναπάρει στο παρελθόν (1 χρόνο πριν) αλλά μετά έλειπε και ξαναγύρισε κανα μήνα τώρα, η εμφάνιση της έχει αλλάξει ελαφρώς καθώς έχει χάσει μερικά κιλά τα οποία αναδεικνύουν ακόμα περισσότερο την κορμάρα της.Πρόκειται για ρουμάνα μελαχρινή μετρίου ύψους με ωραίο παιχνιδιάρικο πρόσωπο και ένα piercing στο άνω χείλος της.Η κοπέλα πραγματικά έχει πολύ ωραίο βυζί και μια ωραία αφράτη κωλάρα. Με λίγα λόγια απο εμφάνιση τα σπάει(για τα δικά μου γούστα). Μπαίνει στο δωμάτιο η κοπέλα ανταλλασουμε 2-3 κουβέντες και βουρ στο παιχνίδι, ξεκίνησε με μερικά χάδια και φιλιά στο σώμα και στη συνέχεια στο λαιμό, αφου είχε επέλθει μερική στύση ξεκίνησε πίπα(όχι dt) σχετικά γρήγορου ρυθμού αλλά με ωραία αίσθηση και καυλωτικά βλέματα από μέρους της μέσω του καθρέφτη.Στη συνέχεια ανέβηκε για ιππασία η κοπέλα με σχετικά καλό ρυθμό αν και μετά από λίγο κουράστηκε . Αλλαγή στάσης Κατσικογάμης με καλό στήσιμο από μέρους και ωραία αίσθηση με θέα την κωλάρα της(έφαγε και μερικές σφαλιαρίτσες χωρις παράπονο),
υπήρχε συμμετοχή από μέρους της με μερικά βογγητά, μετά από λίγο ήρθε και το τέλος μέσα στο μουνάκι της.Με λίγα λόγια είναι μια τίμια επιλογή όπου γαμάς ένα ωραίο μουνί που δεν είναι κομοδίνο.Εγώ περνάω πάντα όμορφα μαζί της και θα ξανατιμηθεί σίγουρα στο μέλλον.Επίσης καμία ενόχληση από τσατσά(ευα) που είναι πάντα ευγενέστατη, και ο χώρος μια χαρά καθαρός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού