Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου είχε κάνει χοντροκλίκ η συγκεκριμένη πουτάνα, η Μαρία η επονομαζόμενη ‘’λάτιν’’ αν δεν κάνω λάθος. Η εμφάνιση της είναι αισθητά ανώτερη απ’ ότι έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε στα γύρω μπουρδέλα. Είναι κοντούλα, μελαχρινη-μαυριδερή, νεαρή, πολύ καλό αδύνατο σώμα με κωλάρα και ωραίο πρόσωπο. Σαλονάρει με άνεση και νάζι. Μιλάει άψογα ελληνικά. Πλήρωσα και μπήκα. Το κακό είναι πως και τα δύο δωμάτια του οίκου είναι φάτσα φόρα από το πάγκο της αναμονής. Άνετα θα δεις κάποιον γυμνό όταν ανοίξει η πόρτα αν περιμένεις εκεί.
Η κοπέλα συνέχισε να είναι άνετη και στο δωμάτιο. Γδύθηκε και ανέβηκε στο κρεβάτι φορώντας μόνο τα τακούνια. Μου έβαλε μια ασφυχτική καπότα στο μισοπεσμένο μου μόριο και άρχισε μια ψιλοαδιάφορη πίπα. Εγώ ασχολιόμουν κυρίως με τον κώλο της και χάζευα το θέαμα στον καθρέφτη. Απόκτησα μια καλή στύση και η κοπέλα στήθηκε στα τέσσερα. Η καπότα με στένευε ήδη και όταν μπήκα στο στεγνό μουνί της πόναγα, και εγώ και αυτή. Η στύση έπεσε και εγώ δεν προσπάθησα να την γαμήσω δυνατότερα να ξανακαβλώσω αφού φοβόμουν πως θα σπάσει η καπότα. Την γυρνάω ιεραποστολικά αλλά και εκεί τα πράγματα δεν πήγαν καλύτερα. Τη ρωτάω σε ελαφρύ τόνο γιατί στο καλό δεν τα καταφέρνουμε και αυτή χαμογελούσε. Παρατήρησα το μουνί της όπως ήταν ξαπλωμένη με ανοιχτά τα πόδια και είδα κάτι άσπρο μέσα, σφουγγαράκι, ταμπόν η κάτι τέτοιοΧμμμ; Δεν είπα τίποτα. Το πήρα απόφαση πως θα τελειώσω χειροκίνητα μου τον έπαιξε αυτή στην αρχή ενώ εγώ πάλι χούφτωνα τον κώλο της. Δεν τα καταφέρναμε ούτε έτσι και τελικά ξάπλωσα έβγαλα το άβολο προφυλακτικό και την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα με τον κώλο και το μουνί προς τα εμένα. Εγώ με το ένα χέρι την πασπάτευα και χαστούκιζα την κωλάρα της και με το άλλο τον έπαιζα. Αυτή χαϊδευόταν με τα βυζιά της στα πόδια μου και με κοίταγε πονηρά. Κάπως έτσι έχυσα επιτέλους. Παρατήρησε πως έβγαλα πολύ λίγο σπέρμα. Της απάντησα πως ήταν η δεύτερη φορά που έχυνα εκείνη την μέρα, ενώ και η προηγούμενη ήταν ημέρα ακολασίας. Η κοπέλα χαιρέτησε και έφυγε. Δεν έχω κάτι να καταλογίσω στη δεσποινίς, ήταν σωστή και ας ήταν το μουνί της βουλωμένο. Θα την ξανατιμήσω φέρνοντας όμως δικιά μου καπότα. Η κοπέλα έμεινε στο δωμάτιο ακριβώς 11 λεπτά και η τσατσά δεν ενόχλησε αν και περίμενε κόσμος στο ‘’σαλόνι’’.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.185
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38, makhswrx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού