Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προσέχει να μην παρασυρθεί το έχει μέσα της είναι καυλα. την έχω πάρει πριν από τα Χριστούγεννα και μου άρεσε που δεν βιάζεται αφού μας χτύπησε την πόρτα η υπηρεσία για να βγει και θα ήμουν μέσα πάνω από δέκα λεπτά. σήμερα το μεσημεράκι είπα να πάω για δεύτερη φορά και μου έκανε εντύπωση γιατί με θυμόταν. με χαμόγελο και το πρόσωπο της λάμπει μιας και είναι και άσπρο το δέρμα της .έρχεται στο δωμάτιο λίγα χαδάκια και φορεί τον σκούφο μέτρια πίπα αλλά το νιώθεις και της περνώ το χέρι είναι πιο καλά έτσι της λέω όταν το κάνεις μόνο με το στόμα και της κρατούσα το χέρι και με έκανε τούρμπο έλα από πάνω της λέω .χωρίς δισταγμούς το έκανε προσπάθησα να την φέρω κοντά μου αλλά μάταια .μετά στήνεται στα τέσσερα εκεί έφερε λίγο αντίρρηση και άρχισε να πονά και της λέω εντάξει θα το κάνω σιγά σιγά κάποια στιγμή άρχισε να κουνιέται και αυτή και με τραβούσε κοντά της να της χαϊδεύω το στήθος και είχε γίνει η ρόγα κάγκελο και μου έβαλε τα χεριά μπροστά αλλά εγώ τα πέρασα μπροστά από τα δικά της μιας και είχε σηκωθεί σχεδόν όρθια και να της χαϊδεύω και το μουνι με φόρτωσε και ήρθε το τέλος. θέλει λίγο χρόνο ακόμα να της δώσουμε αλλά δεν πρόκειται να κάνει τίποτα τρελα. εμενα μου πάει και συνήθως προτιμώ αυτές που λένε τα χειρότερα . μου αρεσει να της ξετυλίγω σιγά σιγα για μενα. και το έχω κάνει και με άλλη και εκεί που έλεγαν τα χειρότερα έλεγαν τα καλλίτερα. αλλά αυτή ήταν ξεροκέφαλη και μου πήρε πολύ χρόνο αλλά η Σακιρα δεν λέει όχι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Σακίρα
experts
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
199
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού