Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ρωκξανη ειναι μια μελαχρινη με μαυρο μακρυ σπαστο μαλλι Ρουμανα,ειναι ψηλη και στυλιαρι.
Το βυζι της μικρο και το προσωπο της μετριο προς ομορφο.
Στο σαλονι παει και ερχεται γρηγορα και δε καταλαβαινεις τη διαθεση της.
Πολυ κοσμος στο σαλονι και τα 3 δωματια γεματα κυριως με πακιστανους.
Εδωσα το 10ρικο και περιμενα την κοπελα που βρισκοταν στο διπλα δωματιο και γαμιοταν.
Εβγαλα απο την πορτα το κωλοχαρτο που εκλεινε μια απο τις δυο τρυπες εσκυψα και επαιρνα ματι τη Ρωξανη.
Ειχε καβαλησει απο πανω τον πακιστανο και φιλιοντουσαν στο στομα με γλωσσοφιλα δυνατα και με παθος.
ο Πακιστασνος την γυρισε κανονικη σταση και τα γλωσσοφιλα επεσαν και παλι βροχη.Ευτυχως ο τυπος
εχυσε σχεδον αμεσως,7-8 λεπτα την γλωσσοφιλιαζε και 1 λεπτο τη γαμησε Προσκύνημα
Η Ρωξανη μετα απο λιγο ηρθε σε εμενα, δεν ειχε τα κεφια και την ορεξη που ειχε και με τον πακιστανο.
Μου περασε καποτα και εκανε μια καλη πιπα βαθια οπου ηταν και το μονο καλο στη συνευρεση μας.
Την εβαλα κανονικη σταση και απο περιεργεια την ρωτησα αμα δινει κανα φιλακι,δεν ειχα καμμια προθεση
να την φιλησω μετα απο τον πακιστανο απλα ηθελα να κοψω αντιδρασεις.Η Ρωξανη μου ειπε οτι δεν φιλαει
ποτε τους πελατες στο στομα, την πιεσα λιγο παραπανω αλλα μου αρνιοταν κατηγορηματικα οτι δεν φιλαει
ποτε στο στομα..ετοιμος ημουν να της δειξω το βιντεο που την τραβαγα με την μικροκαμερα αλλα τεσπα...
με πηρε αγκαλια καιβαριανασεναι στο αυτι μου, εγω εκανα βαθιες διεισδυσεις, δεν παραπαπονιοταν
καθοταν και τον ετρωγε, μαλιστα ανοιγε και τα ποδια πιο πολυ για να της μπαινει καλυτερα.
Το μουνακι της αξυριστο μερικων ημερων ειχε ωραιο οπτικο θεαμα αλλα απο κρεμα φουλ εχανες καπως την αισθηση.
Τα μπουτια της απαλα σφιχτα και οι γαμπουλες απαλες και φρεσκοξυρισμενες, χορτασα να χουφτωνω τα ομορφα μακρια ποδια της.
Την εχυσα οπου σηκωθηκε και εγινε σιφουνας.Ειναι φανερο οτι προτιμαει τους σκουροχρωμους πελατες και τους προσφερει
πιο γεματο προγραμμα, οποτε δεν την ξαναπροτιμω για να μην της χαλαω και την ορεξη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.326
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2016
Εγω οταν την ειχα παρει στο Λεωνιδου 28 στη βραδυνη αλλαγη το σαλονι ηταν γεματο πακια!!!Ναι! Πριν απο εμενα την επαιρνε επι μιση ωρα ενα πακι!Ναι! η τσατσα βαρουσε την πορτα αλλα η κοπελα δεν εβγαινε απο το δωματιο!Ναι!
19 Σεπτεμβρίου, 2016
Μήπως ο Πακιστανός είχε μουστάκι και της καθάριζε τα δόντια;
19 Σεπτεμβρίου, 2016
Γουστάρει πακια ρε παιδιά τι να κάνουμε, τυπε στείλε μου το βίντεο, γουστάρω amateur φάσεις.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3