Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ύστερα απ'την πορνοσταρική φόλα που έφαγα από την Άννα στη Φιλιππίδου,είπα να έρθω σ'αυτό το απομονωμένο σπιτάκι για να δω κι εγώ τη Μαριλένα που ανέφερε ο συναγωνιστής.
Τα πράγματα είναι ακριβώς έτσι όπως τα έγραψε:μελαχροινό γλυκό τουμπανάκι με καλούς βύζους και με ωραία πιασίματα!

Έδωσα το 20άρικο,άραξα και την περίμενα.

Ύστερα από λίγο σκάει μύτη το μωρό χαμογελαστό και καλοδιάθετο,δόξα το Θεό είπα από μέσα μου.
Μού άρεσε που ήταν λίγο μαζεμένο και ντροπαλό και βρήκα την ευκαιρία για επίθεση λύνοντας το μαγιουδάκι της που άφηνε τους μισούς βύζους της έξω!
Απαλό ευωδιαστό δερματάκι,πεταχτές ρώγες που τσίτωσαν με τη μία από τα πιπηλήματά μου και ωραία τσιμπουκοχειλάκια που εφάρμοζαν τέλεια στο πέος μου!
Όλα τα λεφτά οι ματάρες της να σε κοιτάζουν εκείνη την ώρα,όποιος πάει θα με θυμηθεί!

Στήσιμο στα τέσσερα,ωραίο τουρλοκώλι καλοκαιρινά μαυρισμένο,υπομονετική στο σπρώξιμο και με καυλωτικές φωνούλες!
Και επειδή το ένοιωθα να έρχεται,την έφερα μπροστά μου,μου τον πήρε στο χέρι και παίζοντάς τον μού τον άδειασε στο στήθος της την έκανα λίγο χάλια βέβαια αλλά το χαμόγελό της με την κρέμα μου επάνω της,ήταν το κάτι άλλο!

Γενικά καλή περίπτωση ή είναι λίγο μαζεμένη ή κάνει την ντροπαλή θέλει μια σχετική καθοδήγηση για να λυθεί αλλά γενικά όπως έδειξε το σιγανό ποτάμι το πάει το νεράκι του έστω και αργά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
TB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ThE, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού