Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν ήμουν σίγουρος για αυτό που πήγαινα να κάνω σαυτην την οδό της κωλογλειφάδας. Κατέβηκα για πρώτη φορά τα σκαλιά του μαγαζιού έτοιμος, σχεδόν, ψυχολογικά να συναντήσω έναν θρύλο του σεξ.
Ο χοντρός τσάτσος καθόταν σαν Βούδας στην πολυθρόνα πίσω από μια καγκελένια πόρτα. Η απόλυτη προδιάθεση για σεξ. Νωχελικά άνοιξε σαν άλλος Βελζεβούλης την πόρτα της κολάσεως. Από κάπου ακουγόταν λαϊκά άσματα, μάλλον Μοσχολιού.
Ο χρόνος γύρισε αυτόματα πίσω, σαν κάψουλα χρονομηχανής. Η Νανα ήταν στο δωμάτιο. Ο τσάτσος δεν είπε ούτε πρόγραμμα, ούτε τιμή, ούτε καν το όνομα της κοπέλας και απλά συνέχισε να ψιλοτραγουδάει, μη δίνοντας σημασία για χώρο-χρόνο-πρόσωπα και εαυτό.
Σε λίγο βγήκε η «κοπέλα». Δεν έκανε καν σαλόνι για ιερόδουλη βετεράνο… με ένα κόκκινο κομπινεζόν, είπε μια καλησπέρα με ψιλή τσιριχτή φωνή.
Έδωσα σαν ζαλισμένος το εικοσάρικο και πέρασα. Γδύθηκα κοιτάζοντας το ταβάνι. Σε λίγο ήρθε η Νανα.
- Χμ, χμ, χμ…καλησπέρα μωρό μου…χμ, χμ, χμ…
- Της χούφτωσα τα βυζια και φιληθήκαμε πεταχτά…
- Χμ, χμ, χμ..μωράκι μου…τα,τα, χμ, χμ…γλείψε με λιγάκι, λιγάκι, λιγάκι…
Έπεσα με τα μούτρα…κατι σαν να μου μύρισε…όχι βρωμιά, όχι απλυσιά…σαν σαπίλα παλιάς αγοραίας σάρκας…
Άρχισα να της τρίβω την τριχωτή μουναρα της που σαν να την έκρυβε. Άρχισε να σκουπίζει με χαρτί τον πουτσο μου, λες και τον είχα βουτήξει στις λάσπες…
- Χμ, χμ, χμ μωράκι μου
Σκούπιζε, ξανασκουπιζε…εν τελει άρχισε να γλείφει λιγάκι στην άκρη.. Θεέ μου ήταν παρωδία! Ένιωθα τη γλώσσα της να με γαργαλάει…σήκωσα γρήγορα τα πόδια μου και της έφερα το κεφάλι στο κωλο μου… άρχισε παλι να σκουπίζει, να βάζει κρέμες, γαλακτώματα με σχολαστικότητα… Ήθελα να ουρλιάξω, ήταν πρωτόγνωρο, συναρπαστικό και εκνευριστικό…
Άρχισε επιτέλους να γλείφει κωλο, πινελωτα…επίμονα, με μια αιθέρια απαλότητα…χωρίς να νιώθεις ότι σε γλειφουν…αλλά λες και είσαι κόκα και σε δοκιμάζουν…
Έγλειφε ή έκανε πως γλείφει….
Κάθισα στα γόνατα και της τον ξαναέδωσα στο στόμα… Ήταν εκπληκτικό! Ξανάρχισε το σκούπισμα…. Δεν ξέρω αν ετοιμαζόταν για επέμβαση ή για σεξ.
Έβαλε προφυλακτικό εν τελει και ξάπλωσε ανάσκελα…ψιλοσηκωσε τα πόδια και μπήκα μέσα της…δε με άφηνε να μπω..κρατούσε αντίσταση με τα πόδια…
Χμ, χμ, χμ…σιγά, σιγά, σιγά…χμ, χμ,χμ
Ένιωθα λες και ήμουν ο Lexington Steel με το γιαταγανι…Άρχισα να γελάω..Ήταν υπέροχο και ανόητο, παροιμιώδες και ανούσιο γαμησι…
Τη γύρισα στα τέσσερα και ξαναλλαξαμε προφυλακτικό…Μπήκα εν τελει στην προτεταμένη κωλοτρυπιδα της. Δε με άφηνε να τη γαμησω, μου ειπε να πάρω συγκεκριμένη στάση με μια σκηνοθετική αποφασιστικότητα σχεδόν αγγελοπουλική…
Ήταν φοβερό και συνάμα ομιχλώδες…
Θα έχυνα… Την ξάπλωσα ανάσκελα και ήρθα από πάνω της…
Χμ, χμ, χμ…όχι πάνω στο πρόσωπο μου, χμ…χμ..και και στο πρόσωπο, ..χμ..όχι στο πρόσωπο…
Χύσε, μη χύνεις…χύσε..μη χύνεις…
Ήθελα να ουρλιάξω..για όλα τα χαμένα βράδια μας…να ουρλιάξουμε…για όλα τα χαμένα βράδια μας…Να ουρλιάξουμε……ααααααααα
Έχυσα πάνω στο στέρνο της…μεταξύ λαιμού και βυζιων..κάλυπτε το πρόσωπο λες και την κατέβρεχα με οξύ…
Της έδωσα χαρτί και σκουπίστηκε…Άρχισε να ψελλίζει κάτι ακαταλαβίστικα για τη θάλασσα…
Ντύθηκα αργά…και κάθισα στο κρεβάτι δυο λεπτά να ανασάνω… Φεύγοντας δε με άφηνε η αίσθηση αυτή που είχα μόλις μπήκα…Μια αίσθηση σαπίλας….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νανά
Mr.Fregoli
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
180
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Κοράκι, Conan, mela33 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Καπέλο
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Θεϊκή κριτική,,,,,Απτις καλύτερες!
09 Σεπτεμβρίου, 2016
εισαι θεος ρε μεγαλε, τετραγωνισμενα φυλλα

https://www.youtube.com/watch?v=Ac9JMpYlanA
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Retro memories ! Μια χαρά ειναι όπως το περιγράφεις . Οσοι έχουμε επισκεφθεί την Νανά κάνουμε ενα πισωγύρισμα γύρω στο '90-'91 . Τότε οι δόξες της χτύπαγαν κόκκινο . 2.000 δρχ. κι αργότερα προς το 97 ειχε (περίπου) 3.500 δρχ. παρακαλω . Ηταν βέβαια φρεσκαδούρα για τότε .
10 Σεπτεμβρίου, 2016
Για αυτες τις εμπειριες ζουμε.
DN
Duke Nukem
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Όπως τα περιέγραψες φίλε μου....έτσι ακριβώς ! Την Νανά την έχω πάρει...ούτε που θυμάμαι πόσες φορές.Μεγάλωσα μαζι της...τι να κάνουμε..αυτός είναι ο χρόνος...όλα τα φθείρει...ας κρατήσουμε τις παλιές καλές της στιγμές...και ήταν πολλές...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6