Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήτανε να βγω με μία ελλεινηδα ζώο που την είχα γαμησει σαν ζώο στο αμάξι...αλλά επειδή μου είπε να βγούμε για καφέ επικαλεστικα προσωπικά προβλήματα μιας και το iq τις είναι υπό του μηδενός...
Δεν έχασα χρόνο και κατεβηκ στην φυλής ..ένα άρωμα βροχής σκατιλας και πακιστανηλας άνοιξε τα ρουθούνια μου ..δεν είχα παρει ομπρέλα και κατευθύνθηκα στη. Φωκαιας είδα την σαμπρινα την γυφτισα δεν μ γέμισε το μάτι...πήγα στο συγκεκριμένο μπορτελο ..η τσατ ή οποία είναι και ωραίο μουνακι μου παρουσίασε την Τινά ,ένα πιπινι με κάστανα ξανθά μαλιά ως τους ώμους,ωραιο λευκό δέρμα στήθος προς το μεγάλο και σφιχτά κολομερια με πιασιματα..θα περάσω είπα μιας που την είχα γαμησει και παλιότερα..
Το δωμάτιο θέλει ανακαίνιση ,καμιά φορά νόμιζα ότι ήμουν μεταξι..
Ή Τινά ύστερα από λίγη ώρα ήρθε και ξεκίνησε με φιλάκια ..τις εγλυφατα βυζια ..μου πήρε ακαποτη πίπα πολύ καλή και ρουφήχτη. Την γύρισα σε 69 το μουνακι της είχε ωραια αίσθηση στην γλώσσα μού..την γαμησα σε πόσο κολλητό..μου έκανε εντύπωση ο καλός της ήτα σφιχτος και τ μουνακι τις αρετα στενό...ή συνέχεια με βρήκε γονατιστό στην άκρη του κρεβατιού να τις γλυφω την κολαρα και το νόστιμο μουνακι της..αυτή βογγαγε και είχε στηθεί τέλεια..εχυσα στο πορνό πάτωμα ..στην συνέχεια κσθομασταν και μιλαγαμε.. φαίνεται και καλο τυπακι.βγηκα από τ δωμάτιο και είδα πολλούς πιτσιρικαδες χαμογελαστους..ένας εξ αυτών με ρώτησε αν είναι καλή...καλή είναι τ είπα αλλά δεν με άκουσε..έχασα λίγο τον χρόνο με την Τινά και μ άρεσε...φιλοτημη και καυλιαρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.408
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elvis007, ThE, TOMMY DEVITO

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού