Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεριανή επίσκεψη, και το όνομα που ξαναεμφανίστηκε στην περιοχή μετά από περίπου 2 μήνες, ήταν η Τζοβάνα.

Έχοντας πολύ καλές εμπειρίες μαζί της πέρασα για το "καλως όρισες". Η κοπέλα μόλις είχε έρθει το φαγητό της από το delivery, το άφησε στην άκρη, και ήρθε μαζί μου στο δωμάτιο. Μου είπε ότι πεινάει πολύ, μου κατέβασε το παντελόνι και ήθελε να "με φάει". Επιδόθηκε σε αριστοτεχνική ακάποτη πίπα, την ώρα που δακτύλιαζα το μουνάκι της. Όταν υγράθηκε αρκετά, γύρισε σε 69 όπου και συνεχίσαμε για τουλάχιστον 5-6 λεπτά. Φόρεσε προφυλακτικό στο πρησμένο όργανο, και καβάλησε με μανία. Με είχε φτάσει στο αμήν, αλλά ήθελα να χαζέψω πάλι την κωλάρα της, οπότε την έστησα σε πισοκολλητό, όπου άρχισε πάλι το twerking μέχρι το τέλος.

Βγάζοντας το από μέσα της, ξάπλωσε δίπλα μου, και είπε ότι θα φάει το φαγητό της το απόγευμα, μια και δήλωσε χορτάτη.

Μαζέψαμε τα ρούχα από χάμω, ήρθε και με βοήθησε στο πλύσιμο, και με χαιρέτησε με ένα ακόμα γλωσσόφιλο.

Μια επιτυχημένη κατάθεση, που πιθανότατα θα επαναληφθεί αν δεν εμφανισθεί κάτι δυνατό την περιοχή.

Όπως πάντα, η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.916
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού