Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα απ΄τον εν λόγω οίκο κατά τις 18:00

Βλέπω την Έλενα από Ρωσία...Κάπου 20 χρονών...
Ματάρες και Τρελά τσιμπουκόχειλα....με κόκκινο έντονο κραγιόν (προσοχή στους...εν σχέση συναθλητές...αναγκάστηκα να κάτσω κανά 5λεπτο έξτρα μόνος μετά να βεβαιωθώ πως έβγαλα όλες τις στάμπες από το κραγιόν της πάνω μου...)
Πολύ καλό σώμα - σφιχτό....
Καλό βυζί φυσικό
καστανομάλλα και κάπου 1,68 ύψος...

Με το που ακούω γενικά Ρωσίδα-Κορασίδα δίνω ένα έξτρα συν στην απόφασή μου αν θα μπω ή οχι... όπως και έκανα και μπήκα...

Πρώτος πελάτης ήμουν στην απογευματινή βάρδια... Μπήκε χαμογελαστή και ξεκινήσαμε κατευθείαν τα φιλιά (χωρίς γλώσσα αλλά πολύ αισθησιακά)....με έκανε τούρμπο...την έγδεισα την ξάπλωσα άνοιξα τις ποδάρες της και την έγλειψα δεν άντεξα...σε ένα τόσο μυρωδάτο μουνάκι... Ήταν η πρώτη μου φορά (στην 12ετή μου μπουρδελοεμπειρία) που γλύφω τάνα.... Αλλά ήταν πέραν από τις δυνάμεις μου.... ήμουν και ο πρώτος πελάτης ενέδωσα...
Αυτή είχε τρελαθεί και όλο αναστέναζε χωρίς ίχνος βιασύνης...Το απολάμβανε....Είχε γίνει μούσκεμα!!!

Όπως ήταν ανάσκελα της έδωσα το καυλί μου στο στόμα αφού είχα ακάτσει στα γόνατα και με το δεξί μου χέρι της έπαιζα το μουνάκι...έβαζα και δάκτυλα αδιαμαρτήρητα...
Μετά μπήκα ιεραποστολικά μέσα της και με 2-3 πουτσιές έχυσα...δεν άντεχα άλλο ....

Αφου αλληλοχαιρετηθήκαμε που είπε πως δουλεύει κααι στο Φυλής 54 (το πάνω) όπου χθες 28/8/2016 την πέτυχα (πρωινή ώρα) και φυσικά την ξανατίμησα....γλύφοντας όμως και κωλοτυπίδα αρκετή ώρα έχοντάς την μπρούμιτα....

Μπήκα μέσα της και έχυσα πάλι μετά από λίγο...

Δεν ξέρω αυτή η γκόμενα με καυλώνει και την συστήνω σε αυτούς που θέλους gfe καταστάσεις και μόνο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.839
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alfreewind, Οξαποδω

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2016
Τύπε το είχες τεράστια ανάγκη... Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
30 Αυγούστου, 2016
Μυστη το τσιμπουκι ήταν ακαποτο?
30 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με καποτουλα
02 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως.......0Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4