Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτα πέρασμα απο γραφείο φίλης μου την οποία δεν καταφερα να της το δωσω πανω στο κυριλέ γραφείο της, πλην ομως εφυγα κατακαβλωμενος απο την ωραια της πίπα (φωτό συντομα στο Γυμνές φωτογραφίες από τις κοπέλες / γυναίκες μας) και δεν ειχα αλλη επιλογή από την επίσκεψη στην Λέϊλα - κυριως λογω της προηγουμενη κριτικής συναγωνιστη...
Η κοπέλα δεν ειχε αλλο πελάτη κι ετσι εντος 3 λεπτων ηταν στο δωμάτιο. Μέτριο αναστημα, πολύ σφιχτό κορμί και μικρό πολύ μικρο κωλαρακι αλλα ολοστρογγυλο και καλοσχηματισμένο... Αφαιρεσαι τα φθηνά λευκά της εσω΄ρουχα και ξαπλωσε δίπλα μου. Αρκετο social με γελάκια και δυσκολία συνενοήσης ακόμη και στα αγγλικά... Περίεργη κοπέλα, με πολύ ομορφα παιχνιδιαρικα ματια. Μου ειπε οτι ειναι απο Ουκρανία. Την χαιδεψα αρκετα και πιπιλισα τις θηλές της ενω την εγλυψα και λιγο... Ηταν αμηχανη και με κοιταζε επιμονα στα ματια διαρκώς... Στην συνέχεια ανέλαβε δράση το στομα της. Ημουν πολυ ερεθισμένος και για 20χρονο πιπινι (όπως μου ειπε) η πίπα της ηταν αρκετά καλή. Βιάστηκε να περάσει σκουφο ομως για να ξεκινησει το σεξ... Την επανεφερα αμεσως στην πεολειχια και μετα απο λιγο της ζητησα να φορεσει το σκουφακι για την συνεχεια. Πρωτη σταση εκεινη απο πανω όπου μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλή και με αρκετα αληθινες κραυγουλες... Συνεχιζε να με κοιταει στα ματια πολυ εντονα !!! Ακολουθησε πλαγιο, ιεραποστολικο οπου μιλαγαμε και εκεινη καρφωμενη στα ματια μου εξερευνητικα - μαλιστα με ρωτησε ποσων ετων ειμαι στην σταση αυτη... Της ειπα "πόσο φαινομαι"? Μου ειπε 12 χρονια λιγοτερο απ οτι ειμαι και της απαντησα οκ επεσες ενα χρονο εξω, χαχαχα. Πιπινι εντελώς, τοτε μου ειπε οτι ειναι 20 χρονων... Στην συνεχεια στα 4 όπου το στησιμο της και η συμπεριφορα της - αλλα και η θέα - εξαιρετική !!! Εδω αρχιζουν τα περιεργα... Της ζητησα τελειωτικο στο στομα. Χαχχχαχχα εκει ηξερα τελεια ελληνικα - "οχι τελειωτικο στο στομα ειπε" - βαρεθηκα να της εξηγησω τι ειπα με την τσατσα, τελοσπαντων... Την γυρισα στο πλαι και αρχισα ξανα δυνατες και βαθιες διεισδυσεις... Βογγουσε δυνατα και ανασαινε γρηγορα! Καποια στιγμη ομως γυρισε και ειπε "finish, finish !!!". Ημουν ηδη 15 λεπτα στο δωματιο οποτε εβαλα τα δυνατα μου γιατι δυσκολευουν λογω της προηγουμενης εξπερματισης, οποτε μετα απο 3 λεπτα και αφου εδειξε ενοχλημενη που αργουσα, γεμισα το προφυλακτικό....
Με ρωτησε "οκ?", της ειπα "ναι οκ" και αποχωρησε βιαστικά. Τα συνπερασματα δικά σας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sweet orgasm, alfreewind, TOMMY DEVITO και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2016
15 λεπτα δε ειναι ασχημος χρονος για μπουρδελο.
DN
Duke Nukem
27 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι βεβαια μια χαρα ειναι - απλως διαβασα την προηγουμενη κριτικη - και δευτερον ηταν αδειο πριν κα μετα....
29 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mερικοι υπερβαλουν στις κριτικες τους.
DN
Duke Nukem
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3