Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 30 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Κωνσταντίνα την έμαθα από τους συναγωνιστές στο site.Την επισκέφθηκα λοιπόν πρωί όπου με υποδέχθηκε με ένα μακρύ μαύρο φόρεμα μέσα από το οποίο βέβαια φαίνονταν οι πλούσιες καμπύλες της.....Έδωσα το 20ρικο και την περίμενα στο δωμάτιο.Μου άρεσε που και μέσα στο δωμάτιο ήταν χαρούμενη και ομιλητική όπως και στο σαλόνι.Βγάζοντας το φαρδύ της φόρεμα αποκαλύφθηκε η κοιλιά της και τα χοντρά μπούτια της , ένα θέαμα που προσωπικά με ερεθίζει αφάνταστα!Άρχισε την πίπα με καπέλο όπως της ζήτησα και ήταν πραγματικά παρα πολύ καλή.Την σταμάτησα γιατί φοβήθηκα πως θα χύσω γρήγορα.Της ζήτησα μόνο να ξαπλώσει και να με αφήσει να χουφτώνω το κορμί της.Έγλειφα και ρουφούσα παντού σαν μαγεμένος.Τα μπούτια της,την κοιλιά τα βυζιά της που δεν είναι πολύ μεγάλα και παραλίγο να της δώσω και ένα βαθύ φιλί στο στόμα αλλά πάτησα φράνο.Δεν ξέρω πως θα δεχόταν κάτι τέτοιο....
Τέλος πάντων,την έφερα επάνω μου και μετά από μερικά χτυπήματα ένιωσα να αδειάζω μέσα της και να χαλαρώνω.Βγήκε σιγά σιγά ,μου είπε πως ήθελε περισσότερο πήδημα και κάναμε και λίγη κουβέντα για χαλάρωση.Πρέπει επίσης να πω πως ήταν πεντακάθαρη και μοσχοβολούσε ενώ ήταν και παρα πολύ φιλική.Ευχαρίστως θα την επισκεφθώ και πάλι σε μια επόμενη κάθοδο στην Αθήνα
-Στη βαθμολογία για τσατσά και πάρκινγκ βαθμολογώ ενδεικτικά αφού ούτε τσατσά είδα και ήμουν και με τα πόδια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
123
Πόντοι:
6.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eLmatad9r, spirtoulis(2), bbwlove

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού