Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ειρήνη είναι μια αρκετά ώριμη Ρωσσίδα, όμως με ιδιαίτερα εντυπωσιακή εμφάνιση. Την είχα ξαναδεί παλιότερα σε αυτό το μαγαζί,
επειδή όμως προτιμώ ξεκάθαρα τις πιο νέες κοπέλες δεν είχα περάσει μαζί της, όσο κι αν με είχε εντυπωσιάσει.
Σήμερα όμως, είπα να κάνω μια δοκιμή - μια και έχω διαπιστώσει ότι οι περισσότερες ώριμες Ρωσσίδες κάνουν πολύ ωραίες πίπες.
Εμφανισιακά η Ειρήνη μου έκανε πολλή εντύπωση γιατί είναι πανύψηλη (ακόμα και χωρίς παπούτσια) και κρατιέται φοβερά για την
ηλικία της. Εδώ να πω ότι δεν τα πάω καλά με το ψώνισμα των ηλικιών, αλλά πρέπει να είναι τουλάχιστον 50-55 χρονών (αν όχι
μεγαλύτερη).
Έχει μεγαλούτσικους χαλαρούς βύζους, ξανθά μαλλιά, λεπτή σιλουέττα και λεπτό (αλλά πλάκα) κώλο. Πάντως, σκεφτόμουν ότι θα
μου άρεσε η γυναίκα που θα παντρευτώ να μπορεί να κρατιέται τόσο καλά, καθώς περνάνε τα χρόνια...
Anyway. Πάμε και στο προκείμενο.
Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο και η συμπεριφορά της γενικά ήταν πολύ ζεστή. Αγκαλίτσες, χάδια, κοπλιμέντα και χαμόγελα.
Σίγουρα μου δημιουργούσε θετική προδιάθεση. Αφού κάθισε στο κρεβάτι και κατέβασε το σουτιέν της, καθώς στεκόμουν όρθιος
μπροστά της πήρε το μισοχαλαρωμένο ακόμα καυλί μου και άρχισε να το τρίβει ανάμεσα στο στήθος της. Μετά άρχισε
να μου γλύφει τα αρχίδια και σε λίγο με ξεκίνησε ελεύθερο στοματικό. Της είπα ότι μου αρέσει να το βάζει όσο γίνεται πιο
βαθιά στο στόμα της και για όλη την επόμενη ώρα προσπαθούσε να μου κάνει συνέχεια deepthroat ! ! !
Αφού ήδη με είχε κάνει turbo, ξάπλωσα στο κρεβάτι για να συνεχίσει την πίπα και εκεί άρχισε τα τρελλά κόλπα ! Ξεκίνησε
να μου κάνει μια στριφογυριστή πίπα που με τρέλλανε. Και ταυτόχρονα με τα δάχτυλά της μου έτριβε απαλά τα αρχίδια και το
περίνεο (!!) (αφού έβλεπε ότι είμαι φρεσκο-μπαναρισμένος). Δεν είχα καμία όρεξη να αλλάξουμε στάση, μόνο ήθελα να απολαύσω
όσο μπορώ περισσότερο αυτή την απίστευτη πίπα. Σταματούσε για λίγο το τσιμπούκωμα, έγλυφε το κεφαλάκι και μετά πάλι deepthroat
και στριφογυριστά. Απορώ πώς άντεξα τόσα λεπτά σε αυτούς τους ρυθμούς, πάντως σε λίγο με έκανε να χύσω και δε με έβγαλε από το
στόμα της παρά μόνο όταν με είχε στραγγίξει τελείως !
Σηκώθηκε και πήγε να τα φτύσει στο νιπτήρα, ενώ εγώ είχα μείνει ξαπλωμένος στο κρεβάτι και απολάμβανα αυτά που μόλις μου είχε
κάνει ! Την ευχαρίστησε και με καληνύχτισε με μια ζεστή αγκαλιά.
Παρόλους τους αρχικούς μου ενδοιασμούς για την ηλικία της, παραδέχομαι ότι κατευχαριστήθηκα αυτό το 10ρικο. Σε τόσα και τόσα
μαγαζιά που έχω επισκεφθεί, μιλάμε για πίπα από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει ποτέ.
Το μαγαζί είναι σε κακά χάλια (παμπάλαιο, σκοτεινό και βρώμικο) και με χαλάει, μα νομίζω ότι για την Ειρήνη αξίζει κάποια
στιγμή να ξαναπεράσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, professorx

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2016
Πέρυσι για ένα διάστημα την επισκεπτόμουνα συχνά.Δεν παίρνει άριστα στην πίπα,αλλά το προσπαθεί αρκετά.Το σίγουρο είναι πως κάνει ό,τι μπορεί να σε τελειώσει στην πίπα,φαίνεται ότι πονάει στο γαμήσι και είναι στενομούνα για τα χιλιόμετρα που έχει κάνει!
05 Σεπτεμβρίου, 2016
πολυ καλη! την εχω παρει καμια 3 φορες σιγουρα... η πιπα της ηταν καλη...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2