Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ακομη στην Αθηνα για λιγες μερες και εκανα επισκεψη στον οικο οπου ξερω οτι θα περασω καλα. Δυστυχως η Ευα δεν δουλευε το πρωι, παρουσιαστηκε η Ειρηνη και μετα απο λιγο βγηκε η Ολγα. Η Ειρηνη μου αρεσε περισσοτερο, κοντο μαλλι ψιλοξανθο γυρω στα 50, με ωραια πιασιματα για την ηλικια της.
Περιμενα στο δωματιο λιγα λεπτα και ηρθε να με αγκαλιασει και να με φιλησει. Μου υποσχεθηκε οτι θα περασω ομορφα κατι το οποιο τελικα εγινε. Ξεκινησε με γλωσσοφιλα στα οποια ανταποκριθηκα μου εγλειψε ρογεσ και μετα απο λιγο μπαλες στις οποιες ασχοληθηκε αρκετα. Με ρωτησε αν θελω καποτα της ειπα να συνεχισει κανονικα ξεκινησε πιπα αρκετα καλη και υγρη μεγαλης διαρκειας, Μου φορεσε καποτα την γαμησα κανονικα και της ζητησα να τελειωσω στο στομα της. Πηρε μεχρι και την τελευταια μου σταγονα. Περασα πολυ ομορφα μαζι της, της αρεσει πραγματικα να γαμιεται και για την ηλικια της ειναι σουπερ επιλογη. Θα προσπαθησω την επομενη φορα που θα παω μαζι της να παρω πακετο και την Ευα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 collateral, stroumf13, Πρυτανης

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2017
Η Ειρήνη είναι πολύ ωραία γυναίκα!!!Είναι έξυπνη, όμορφη, μια ξανθιά όαση στην έρημο της Αθήνας!!Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1