Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Κάρλα είναι ένα μιλφ έκφυλο και πολύ δυνατό στα ενδότερα...Είχε δοκιμαστεί πιο παλιά στη Ρεμούνδου όταν δούλευε...Για να είμαι ειλικρινείς εντάξει δεν είναι όμορφη αλλά μέσα τα δίνει όλα για να ικανοποιήσει το παρτενερ της..!
Πέρασμα από το εν λόγω κατάστημα και είσοδος σε αυτό...Περιποιημένος χώρος και καθαρός,κατ'εμέ είναι στουντιάκι με οικονομικές και προνομιακές τιμές...Δωμάτια καθαρά με ντουζιέρα μωρομάντηλα και πλήρη εξοπλισμό.Πληρωμή των 20 ευρώ και αναμονή της Κάρλας...
Ήρθε στο δωμάτιο με αρκετή όρεξη για να ξεκινήσουμε...Φιλιά στα όρθια και έναρξη του παιχνιδιού...
Στοματικό καλό χωρίς και με καπότα αλλά και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής ρουφώντας τα α@@@κια...Σεξ καλό με συμμετοχή με βογγητά αναστεναγμούς και έκφυλες ματιές.Πρώτη στάση με την Κάρλα από πάνω να κινείται γρήγορα...Αλλαγή για ιεραποστολικό για λίγα λεπτά και μετά πισωκολλητό...Αφού ένιωθα το τέλος να πλησιάζει αφαίρεσα το προφυλακτικό και ψέκασα τις ενισχυμένες βυζάρες της...Σκουπίστηκε μάζεψε τα εσώρουχά της και με αποχαιρέτησε...

Η Κάρλα κατά τη δική μου άποψη είναι καλή επαγγελματίας...όπως σας ανέφερα δεν διαθέτει εμφάνιση αλλά διαθέτει σούπερ σέρβις!

Αυτά για την συνάντηση μου με την Κάρλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού