Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημερακι Τεταρτης,ελιωνε η ασφαλτος απο τη ζεστη.Ετσι διχως χρονοτριβη κατευθυνθηκα προς τον εν λογω οικο.Ανοιγοντας την πορτα,ηταν σαν να βρισκομουν σε μια μικρη οαση τη δεδομενη χρονικη στιγμη.Στο σαλονι υποδοχης απροσδιοριστου εποχης'μια ευσωμη ευγενικη αλλοδαπη κυρια,παρουσιασε 2κοπελλες ρωσικης προελευσης.Η α'λεγοταν Κριστυ&η β'Χριστινα,την οποια κ'επελεξα.Χαμογελαστη με παιχνιδιαρικο βλεμμα,σφριγηλο σωμα'λευκη επιδερμιδα,ανοιχτοχρωμα ματια,κ'κασταστανοξανθα μαλλια πιασμενα στο πισω μερος.Παρατηρωντας την,ηταν μετριου αναστηματος κ'ομαλα κατανεμημενου κανονικου βαρους.Εδινε την εντυπωση,ξενης φοιτητριας της διπλανης πορτας.Εκανα τσεκ ιν με το μπλου τικετ,κ'εισχωρησα στο δωματιο.Μετα απο ενα γρηγορο ντους,στεγνωσα με την αποστειρωμενη πετσετα χεριων'την οποια βρηκα διπλα στο στρογγυλο κρεβατι.Αφου ξαπλωσα εκει,εντος λιγων λεπτων ακουσα την κοπελα με τα πορνοτακουνα της,να πλησιαζει απειλητικα το δωματιο.Εκεινη μπαινοντας στο χωρο,αφου εγινε η υποτυπωδης γνωριμια,κ'οι σχετικες φιλοφρονησεις,ξεκινησαν πεταχτα φιλλακια,γλυψιματακια'εκατερωθεν κ'κατα μηκος του σωματος.Επειτα απο δικη μου παροτρυνση,καθησε πανω στο στομα μου με το νινι της στηριζομενη στα γονατα,βαζοντας αντιβαρο τις παλαμες της πανω στον τοιχο.Εκει απολαυσε ενα σπατουλαρισμα αρκετου χρονικου διαστηματος,εδειχνε να συμμετεχει κ'να το απολαμβανει.Αφου ενιωσα οτι ανεβαζει στροφες'γυρισαμε σε σταση 69,οπου εκανε ενα μετριας αισθησης ρηχο στοματικο,καραμελωνοντας ενιοτε τις μπαλες.Κατα τη διαρκεια αυτη,εκανα μερικη αποπειρα δακτυλοσκοπησης'αλλα δεν ηταν δεκτικη,ειδικα στη πισω κινηση δεν αφηνε ουτε γλωσσα.Κατοπιν μου φορεσε το αλεξισπερμιο με προσοχη,κ' ηρθε ιππαστι βγαζοντας αληθοφανης κραυγουλες.Το τελος ηρθε σχετικα γλυκα σε κανονικη σταση,βλεποντας το προσωπο της να παιρνει σεξουαλικες εκφρασεις.Αποχαιρετηθηκαμε με την υποσχεση οτι θα ξαναπερασω,αλλα προσωπικα δε νομιζω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
dCorso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
6.946
Πόντοι:
3.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MrSmith, kostas8000, Νίο και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού