Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινη στοχευμενη επισκεψη στην Νταρια στο Κολωνου 30 ισογειο υστερα και απ την τελευταια κριτικη του Strange απο κατω.Στο σαλονι εμφανηστικαν δυο κορασιδες η Νταρια τσιτσιδη και μια Μιλφαρα με το ονομα Μαιρη.Εγω φυσικα επελεξα Νταρια καθως γι'αυτην ειχα παει.Εμφανιση Νταριας ξανθια με μπουκλε μαλλι,ωραιο σωμα,καλο βυζι και κωλαρακι γενικα ωραιο πακετακι εμφανησιακα.Ηλικια μου ειπε 25.Πληρωσα και μπηκα στο μεσα δωματιο το μεγαλο.Υστερα απο δυο λεπτα ηρθε και το μωρο.Χαιρετουρες τα κλασικα τι κανεις,πως σε λενε κλπ και βουρ στο ψητο.Δεν ειχε κατι να βγαλει καθωτι τσιτσιδη απ το σαλονι ετσι αρχισε τα προκατ.Εν αντιθεση με τον φιλο απο κατω σε μενα εκανε μερικα υποτηπωδη προκατ. οπως γλυψιμο στις ρωγες και τριψιμο με τις βυζαρες της στον πουτσο μου και αφου ειχα καποια στυση εβαλε την καποτα με το στομα και αρχισε πιπα ενω ασχοληθηκε και με μπαλλες οπως αναφερει ο συναγωνιστης Γλώσσα .Αφου ειχα γινει τουρμπο την πηρα στα τεσσερα αφου εβαλε καποια ποσοτητα κρεμας στο μουνι της.Εκει ειχε συμμετοχη με βογκητα καπως υπερβολικα οντως αλλα και με πονηρες ματιες στον καθρευτη.Αυτη ηταν και η μοναδικη σταση καθως δεν αντεξα πολυ και εχυσα στην μουναρα της.Απο οτι καταλαβα και απο κανα δυο κουβεντες που ειπαμε μαλλον εχει ανταγωνισμο με την αλλη την Μαιρη που δουλευουν παραλληλα οποτε θελοντας και μη πρεπει να βελτιωσει τις υπηρεσιες της και φυσικα αυτο ειναι καλο για μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Jim25jim, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού