Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χριστινα είναι το μοντελο του μεταξουργείου, ψηλη αδυνατη με πολύ ομορφο κωλο
μακρια ποδια και ένα πανεμορφο προκλητικο προσωπο με μεγαλα καυλωτικα μάτια.
Δυστυχως επρεπε να της λειπει κατι για να μην ειναι τελεια οποτε της λειπει το στηθος αφου είναι αβυζη.
Με την χριστινα εχω περασει πολλες φορες δωματιο για αυτό ισως δεχομαι ευνοϊκης μεταχειρισης.
Το πρόγραμμα της απλο και με κατι μικρα εξτρα μεσα όπως 69 Γλώσσα
Η κορασιδα με βρηκε στο δωματιο φουλ καυλωμενο οποτε με καβαλησε ενώ φορουσε εσωρουχο και τριβοταν πανω
στον γυμνο πουτσο μου και με φιλουσε στο λαιμο και τα αυτια.
Εβγαλε το στρινκ της μου περασε καποτα και αρχισε μια καλη πιπα χωρις περασμα από μπαλες ενώ εγω της ειχα βαλει
κανα δυο δαχτυλα μεσα στο μουνι.
Τη ανεβασα από πανω οπου με καυλωνε πολύ να την βλεπω να κοιτάζετε στον καθρεφτη όταν γαμιεται.
Το εχει το καβαλημα από πανω και κουνιεται καλα.Η αληθεια είναι οτι με ποναγε ο πουτσος μου μετα απο τοσο κοπανημα
που του εκανε.Την γυρισα κανονικη σταση οπου της εκανα δυνατο γαμησι με τη χριστινα να με κοιταζει με τα πανέμορφα
ματια της και να μου λεει με χαμηλο τονο γαμησε με καριολη γαμησε με καριολη.
Το μυαλο καυλωσε εντελως και εχυσε το μουνι της χριστινας, μειναμε και για λιγο αγκαλιτσα.

Μια πολυ ομορφη παρουσια στο Μεταξι η χριστινα με καλες υπηρεσίες,η πικρη αληθεια είναι ότι περναω καλα μετα από
αρκετες καταθεσεις μαζι της ενώ στις πρωτες όχι και τοσο.
Αξιζει να γινει καποιος πελατης της γιατι σιγουρα εχει διαφορετικη αντιμετωπιση μεσα στο δωαματιο και είναι
ωραιο να περνας καλα με ένα τετοιο ωραιο μουνι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.159
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού