Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βιβή είναι μια 19χρονη ρουμανιτσα με μακρυ μαυρο μαλλι μεσαιο στητο βυζακι κωλαρακι ποιημα
στητο σφριγηλο και νεανικο με ομορφες γαμπουλες και μπουτακια.
Όπως εγραψε σε ενημερωση και ενας άλλος συναγωνιστης εχει ένα πολύ ομορφο καλοσχηματισμενο
και λαχταριστο για φαγωμα ροζ μουνακι.
Κριμα που δεν αφηνει το γλειφομουνιασμα γιατι θα εγραφα πολλες
ωρες με το κεφαλι μου αναμεσα στα ποδια της.Επισης να πω ότι ειχα παει αξυριστος και την πειραζαν τα γενια μου
όταν της εδινα φιλια στο λαιμο και στα βυζια, σε προγενεστερη καταθεση που ημουνα φρεσκοξυρισμένος δεχοταν
βυζογλειψιμο χωρις παραπονα.
Η φαστσουλα της ομορφη δειχνει ποσο νεα είναι, στο σαλοναρισμα ειναι τυπικη και δειχνει απειρια
αλλα αυτό ισως ειναι και καυλωτικο για μερικους όπως εμενα.
Εχουν προηγηθεί 4-5 καταθεσεις συνολικα με την κοπελα αυτή
οποτε και με γνωριζει σα πελατη.Δεν μιλα αρκετα καλα ελληνικα.
Η Βιβή ηρθε στο δωματιο και ειπε ένα γεια - πως εισαι κλπ...προσπαθει
να πιασει κουβεντα με τον πελατη αλλα δε με ενδιαφερουν οι γνωριμίες με κορασιδες..
ηθελα να ασελγήσω ακομα μια φορα πανω στο νεανικο κορμι της με το ευτελες αντιτιμο τον 10 ευρω.
Μου περασε καποτα και αρχισε μια πιπα ψιλοαδιαφορη... η σταση που ειχε βολευε να χαϊδευω μονο βυζάκια,
τα ποδια της σταυρωτα και χωρις να εχει βγαλει το εσωρουχο προφανως για να αποφυγει δαχτυλιασματα.
Μετα την πιπα της ειπα να ανεβει από πανω οπου τον καβαλαει σε σταση σαν να καθεται σε οθωμανικη τουαλετα
και να ανεβαινοκατεβαινει... δε μου αρεσε αυτό το στυλ και την εβαλα στα 4 οπου στηνεται καλα,
δεν εκλεβε ουτε τραβιοταν και τον ετρωγε ολο μεσα .. την γαμουσα πραγματικα δυνατα μεχρι που εβαζε και τα χερια
κοντρα στον τοιχο για να κρατιεται.Φωναζε αλλα δεν εκλεβε καλο αυτό.
Γυρισμα σε κανονικη σταση, και είσοδος στο μουνακι που ειχε ανοιξει λιγακι αλλα ειχα καλη αισθηση ακομα και με την κρεμα.
Γερο πιασιμο της κορασιδας με τα χερια μου κατω από τη μεση της και δυανατο γαμησι με την βιβη να αγκομαχαει να ποναει και
να της αρεσει ταυτόχρονα. Τι εισαι καυλα μου ??? ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΑ μου ελεγε.
Τετοια ακουγα εγω και φτιαχνομουν ακομα περισσοτερο με τον εγκεφαλο να δινει εντολη να χυθει αφθονο ασπρο πηχτο σπερμα
μεσα στο μουνι της Βιβής.
Μετα το γαμησι από μονη της μου εξηγουσε ότι πουτανιτσα ειναι μονο στο μπουρδελο και όταν φευγει
από αυτό ειναι μια σοβαρη κοπελα οποτε να μη νομιζω ότι ειναι πουτανα συνεχεια αλλα μονο όταν δουλευει εκει.
Αυτό μου ειπε ότι καταλάβατε.

Συμπερασματικα η Βιβή ειναι μια πραγματικη ευκαιρια σεξυ πιπινας που μπορει να γαμησει καποιος μονο με 10ε !!!
με σωματακι που θα ζηλευαν και κοπελες από τους οικους της φυλης.Αντεχει σφυροκόπημα αλλα κανει υπεραπλο
πρόγραμμα.Συμπαθητικη και αθωα, νεα και σεξι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιβή
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.773
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2016
Θυμασε για τα προγραμματα που κανει?? και ποτε περιπου εγινε η τελευταια καταθεσηΚατσικογάμης???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1