Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν γράψω μία τυπική κριτική να αναφέρω τα εξής:
Την Αλεξάνδρα την γνώρισα πριν μερικούς μήνες στο Φυλής 109Β που δούλευε 3η βραδινή με το όνομα Λολίτα. Πριν μία εβδομάδα πήγα εκεί και μου είπαν ότι έφυγε.
Πριν από 1 ημέρα και μετά από ενημέρωση φίλου μέσα από το φόρουμ έμαθα ότι πήρε μεταγραφή στο Βέργας 3 με το όνομα "Αλεξάνδρα".

Δεν θέλω να μπω σε πολλές λεπτομέρειες γιατί εκτός του ότι έχουν αναφερθεί σε κριτικές της όταν ήταν στο Φυλής 109Β,
επίσης με αυτά τα λίγα που θα πω θα καταλάβετε περι τήνος πρόκειτε.

Η Αλεξάνδρα/Λολίτα είναι μία μιλφάρα 45+ (στα δικά μου μάτια) με πολύ καλό στεγνό σώμα.
Πρώην στριπτιζέρ που σου δίνει την εντύπωση ότι έχει υπόβαθρο πορνοστάρ. Στα νιάτα της πρέπει να τα έσπαγε η γκόμενα.
Κάνει ΑΚΑ πίπα, CIM, COF, 69, γλωσσόφιλα, Ισπανικό αλλά δεν δίνει κώλο. Για Αυταρχικό δεν ξέρω.
Επίσης εγώ το μόνο που της κάνω είναι να της τα δίνω και τίποτα παραπάνω!!! Ματάκι
Είναι φάτσα και στυλ πορνοστάρ (κατά εμένα), και δεν έχει μα και σου και μην και όχι. Ότι την προστάξεις το εκτελεί. Δουλεύει για τα λεφτά "σκληρά"!!!
Αντέχει το σφυροκόπημα και είναι καταπιόλα και η πλάκα είναι ότι το γουστάρει!!!
Παίρνει πρωτοβουλίες και σε καμία περίπτωση δεν βιάζετε. Μπορεί η τσατσά να βιαστεί (δεν μου έχει τύχει) αλλά αυτή στο μουνί της... δεν την απασχολεί.

Το σύστημα δεν μου επιτρέπει να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία στην κατηγορία "Συμμετοχή/Διάθεση/Υπηρεσίες Κοπέλας" και έβαλα 7. Εάν μπορούσα θα έβαζα 9.
Επίσης στην κατηγορία "Χώρος/Καθαριότητα χώρου" έβαλα 7 αλλά έαν το σύστημα μου επέτρεπε θα έβαζα 8.
Στην κατηγορία "Εμφάνιση Κοπέλας" έβαλα 7 διότι δεν υπάρχει το 6+. Πάντως στα νιάτα της θα έπιανε άνετα το 8+ με 9.

Θα την ξανάβλεπα??? Oh Yes!!! Λίαν συντόμως μάλιστα. Και χαίρομαι που δεν εξαφανίστηκε η φιλενάδα!!!


Αυτά κύριοι και κυρίες τυχόν που με διαβάζεται!

Δε_Γκρίκ
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, anon., professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού