Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρασκευή βράδυ είχα ανάγκη από μια ρομαντική κατάθεση. Πήρα το δρόμο του Μεταξιού για λίγη δόση καλτίλας και αλλαγή από τη χλίδα της Φυλής. Η Όλγα με τα βυζόμπαλα και το ταττού μου έκανε το κλικ στο γεμάτο κόσμο σαλόνι. Είχα ακούσει όμως ότι κάνει υπεραπλό πρόγραμμα, οπότε την έβαλα χαμηλά στη λίστα. Γύρισα όλη την Κολωνού χωρίς να βρω τίποτα σπουδαίο κι έτσι είπα να δοκιμάσω. Εξάλλου απλό πρόγραμμα δε σημαίνει απαραίτητα φόλα. Ζήτησα από την τσατσά να χαμηλώσουμε τη θερμοκρασία στο αρκουδίσιον, αλλά αρνήθηκε με τις κλασσικές πίπες ότι θα χαλάσει που προσβάλλουν τη νοημοσύνη μας. Έλεος με αυτή την τσιγκουνιά στα τσαρδιά. Μετά από λίγο ήρθε η Όλγα στο δωμάτιο. Όντως δε με άφησε να κάνω τα κουμάντα μου, αλλά λίγο χούφτωμα στις βυζάρες της ήταν αρκετό, για να μου σηκωθεί. Μου φόρεσε το κάτω κράνος και με ξεκίνησε σε ένα φιλότιμο τσιμπούκι με μπόλικο δόντι και ρουφηχτό, σαν να έγλειφε τη γρανίτα της με τα αντίστοιχα ηχητικά εφέ. Αλλάξαμε δυο στάσεις, cowgirl και κανονική. Κάπου στο 10λεπτο ακριβώς χτυπάει και η πόρτα. Κεφάλι σε τοίχο! Βγήκα και προσπάθησα κακήν κακώς να τελειώσω στο χέρι, καθώς της χάιδευα το καλοσχηματισμένο και όμορφο μουνάκι της με το άλλο. Όπως ήταν αναμενόμενο, δεν άφηνε ούτε δάχτυλο ούτε γλείψιμο. Μάλλον κανένα γκόμενο θα έχει. Γλώσσα Η μαλακισμένη τσατσά έξω είχε αφηνιάσει φωνάζοντας στον κόσμο ότι δεν ξέρει γιατί αργεί, εξ ου και η χαμηλή βαθμολογία, οπότε της έδωσα ένα αποχαιρετιστήριο φιλί στο στόμα και την άφησα να φύγει χωρίς να τελειώσω. Είχα κάνει κι εγώ τη βλακεία να τον παίξω μερικές ώρες πριν. Η Όλγα πιστεύω ότι αξίζει μερικές επισκέψεις, αλλά το συγκεκριμένο τσαρδί πιέζει πολύ με το χρόνο. Μπορεί λόγω μέρας να ήθελε να βγάλει περισσότερα λεφτά, μπορεί και να είναι πολιτική του οίκου. Δεν ξέρω, ίσως ξαναπάρω άλλη μια φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
vril
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
12.491
Πόντοι:
5.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, professorx

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2016
Αν βιάζονται με τον χρόνο μην την ξαναπάρεις αλλά ούτε και οι υπόλοιποι για να λάβουν το μήνυμα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1