Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με την Καμέλια λοιπόν που γνωρίζω από πέρυσι τέτοιο καιρό περίπου...Την είχα τιμήσει στο επάνω μπουρδελάκι με πολύ καλές εντυπώσεις...Έκτοτε έχει κάνει κάποιες μεταγραφες...Την πέτυχα εδώ και είπα να περάσω μαζί της...
Το σέρβις της δεν είναι όπως ήταν πιο παλιά τουλάχιστον εκείνη την ημέρα...Ήταν βιαστική και αυτό με χάλασε να πω την αλήθεια...
Μπήκα στο δωμάτιο το οποίο είχε και μία μυρωδιά από το κλιματιστικό...Έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα για να την περιμένω...Ήρθε κατευθείαν από το διπλανό δωμάτιο όπου είχε προηγηθεί συναγωνιστής...Ξεκινήσαμε χαμούρεμα στα όρθια ενώ εκείνη έπαιζε με την ευαίσθητη περιοχή μου...Μου αφαίρεσε το εσώρουχο και μου πέρασε το προφυλακτικό...Έναρξη στοματικού,μέτριο, πιο παλιά το έκανε πολύ καλύτερα,βιαστικά τώρα και χωρίς περιποίηση στα α@@@κια.Σεξ σε μία και μοναδική στάση στα τέσσερα τη σφυροκόπησα και όταν ένιωθα το τέλος να πλησιάζει πιτσίλισα τα βυζιά της...Πήρε χαρτί σκουπίστηκε και αφού με ευχαρίστησε έφυγε βιαστικά...
Η Καμέλια στη πρόσφατη συνάντησή μας μου άφησε ένα κενό το όποίο δεν έκανε στις προηγούμενες συναντήσεις μας...Δεν ξέρω αν έφταιγε η μέρα πάντως με ξενέρωσε...

Αυτά για την Καμέλια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2016
Τα ίδια και σε μένα. Ηταν βιαστικη στην τελευταία επίσκεψη. Μαύρο πλέον...
19 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαύρο μαύρο και πάλι μαύρο...Η
19 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Καμέλια έχει πέσει σε επιδόσεις και είναι πλέον και βιαστική δεν είναι όπως ήταν παλιότερα που ήταν κορυφή σε υπηρεσίες.
20 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς και δε ξέρω γιατί έγινε αυτό...!Ήταν πολύ καλή παλιά και vfm...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4