Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Ναταλία έχω περάσει πολλές φορές. Δεν κάνει σούπερ σεξ, αλλά μαζί της αισθάνομαι πολύ άνετα και της λέω ότι γουστάρω χωρίς παρεξηγήσεις. Ένα παράδειγμα συζητήσεις μαζί της είναι...Γεια σου πουτανάκι μου! Τι κάνεις? Έφαγες πολλούς πούτσους σήμερα? Άντε πήγαινε να γαμηθείς και με τους άλλους! Σε γαμάω καλά? Γουστάρεις να τρως πούτσους? Και αλλά τέτοια ρομαντικά που δεν μπορείς να τα πεις στην οποιαδήποτε πόρνη! Όταν της τα λέω αυτή γελάει και ανταποδίδει τα βρομόλογα! Κουλ
Ήταν λίγο μετά τις 6 το απόγευμα και μόλις ήρθε να πιάσει βάρδια. Έκανε το μπανάκι της και ήρθε μετά από λίγο στο δωμάτιο της ηδονής! Ξάπλωσε στο κρεβάτι και εγώ αφαίρεσα το λαχανί στριγκάκι που φορούσε αποκαλύπτοντας την ξυρισμένη μουνάρα της! Μόλις είδα την καλοσχηματισμένη σχισμή της, δεν αντιστάθηκα και της πέρασα μια γρήγορη πινελιά με την γλώσσα μου! Στην συνέχεια έβγαλε το σουτιέν της, έγλυψα λίγο τα βυζάκια της και μου εφάρμοσε καπότα να ξεκινήσει την πίπα. Ήταν στο πλάι και μου έπαιρνε πίπα δαγκώνοντας που και που απαλά το πουτσοκέφαλο μου! Έπειτα την γύρισα σε 69 για να απολαύσω την μουνάρα της! Έγλυφα παθιασμένα όλο το μήκος του μουνιού της για αρκετή ώρα και μόλις άρχισα να την γαμάω με την γλώσσα μου, άρχισαν οι πρώτες κραυγούλες και η πίπα της άρχισε να βελτιώνεται, αφού τον ρούφαγε χωρίς χέρια! Δεν τελειώσαμε το 69 ακόμα και η τσατσά χτύπησε την πόρτα. Η Ναταλία το απολάμβανε το σπατουλιάρισμα και δεν βιάστηκε να τελειώσουμε! Για πρώτη στάση της είπα να ανέβει πάνω μου, κάτι που δεν το πολυθέλει γενικά και κουνήθηκε υποτονικά ίσα ίσα να μην πει όχι. Η στάση που γουστάρει είναι στα τέσσερα! Εκεί στήνεται καλά και γουστάρει να την γαμάς δυνατά! Δεύτερη στάση ανέβηκα λίγο πάνω της και δίναμε πεταχτά φιλάκια στο στόμα. Όταν είμαι αξύριστος δεν της αρέσει να δίνει γλωσσόφιλα. Για τελευταία στάση στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και την σφυροκόπησα άγρια, ενώ έφαγε και μια δυνατή σφαλιάρα στον κώλο και παραπονέθηκε λιγάκι. Την σφυροκοπούσα και τραβούσα ελαφρά την κοτσίδα της ώσπου ήρθε το τέλος και έχυσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Υπηρεσίες
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tralalajos, TZOYLI, sexdreamer και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού