Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
α) Σάββατο 18/6/2016
β) Τρίτη βάρδια μεταμεσονύκτια
γ) 20€
δ) Χρύσα
ε) Αδύνατη μικρό εώς ανύπαρκτο βυζί με πολύ όμορφο πρόσωπο
Θέλαμε μ έναν φίλο μου να τσαρκάρουμε Φυλής για την cultίλα περισσότερο.Την συγκεκριμένη κοπέλα με το που την είδα αν και εντελώς μικρόβυζη, ήθελα να την πάρω γιατι μου άρεσε πολύ το πρόσωπο της. Αν και το μπουρδελοενστικτο μου , μου έλεγε ότι το εικοσάρικο θα ηταν χαμένο μου άρεσε πολύ και ήθελα απλά να περάσω μαζί της.
Τλσπ δινω το μπλέ εισιτήριο, μπαίνω γδύνομαι και μετά απο λίγο έρχεται η κορασίδα.
Προκαταρκτικά μηδέν και ξεκινάει κατευθείαν πέρασμα προφυλακτικού(ευτυχώς που μου άρεσε πολύ η γκόμενα και ο πούτσος μου ηταν πέτρα)
Ακολουθεί μια μέτρια προς το καλό πίπα για κάνα δίλεπτο και μετά ερώτηση για το τι θέλω, όπου της είπα να έρθει απο πάνω.
Ήρθε λοιπόν απο πάνω και ένιωθα σαν να έχω ένα κομοδίνο στον πούτσο μου. Μετά την βάζω στα 4 για να τελειώσω γιατι η τύπισσα ηταν εντελώς αμέτοχη.
Στα τέσσερα μόνο που δεν έφτιαχνε τα νύχια της. τλσπ επειδή ήταν εντελώς κομοδινέ η φάση την έβγαλα την έπαιξα μόνος μου και τελείωσα.
Πολύ ωραίο μωράκι αλλά δυστυχώς πολύ αμέτοχη αν και ευγενική σε γενικές γραμμές.
Αν δεν με καύλωνε τόσο πολύ η φάτσα της και το κορμάκι της ώστε να χύσω θα το θεωρούσα χαμένο το εικοσάρικο.
Προτείνεται, μόνο για τους πολύ καυλωμένους........
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χρύσα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.133
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού