Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 33 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από την κριτική του συναδέρφου Ray είχα μάθει πως η Χριστίνα έκανε και αυταρχικό Γλώσσα.
Για κάθε ενδεχόμενο πάντως ρώτησα την τσα2 Κουλ: "Η κοπέλα κάνει αυταρχικό?"
"Ναι!"
"Ωραία, θα περάσω!.......Η Χριστίνα δεν είναι?"
"Ναι"
Επίσης από αυτά που είχε γρα΄ψει ο συνάδελφος πήγαινα και υποψιασμένος για τις επιδόσεις της.
Η πόρτα του δωμάτιου στο βάθος , που με έβαλε , δεν έκλεινε καλά Λύπη.
Επειτα από λίγο άκουσα την Χριστίνα νά έρχεται Γλώσσα.
"Γεια σου!" την υποδέχτηκα όρθιος και γυμνός Μεγάλο χαμόγελο.
"Μεγάλη θέλεις ή μικρή?" , ρώτησε από την πόρτα με σοβαρό ύφος.
"Μικρή"
Εφυγε.
Η Χριστίνα έχει ωραία κορμοστασιά , ξανθοπό μαλλί ,είναι ψηλή , έχει έκφυλο πρόσωπο Γλώσσα. Είναι δηλαδή μία νέα ελκυστική γυναίκα που σίγουρα , τόσο στην προσωπική όσο και στην επαγγελματική της ζωή , την διεκδικούν άλφα-αρσενικά Κατσικογάμης. Ακριβώς ότι δεν είμαι εγώ...... Λύπη
Τα δυο τρία λεπτά που την περίμενα να επιστρέψει αυτογαμήθηκα λίγο με τον δεκαπεντάρι Ντοκ Τζόνσον μου, από την μία για να χαλαρώνω σιγά σιγά τον σφιγκήρα μου από την άλλη για να σιγουρευτώ πως δεν κατέβαζα μερέντα Μεγάλο χαμόγελο.
Επέστρεψε με ένα σκληρό , σχετικά λεπτό ,δεκαράκι ζωνάτο ( ή και λίγο μεγαλύτερο) . Εντωμεταξή την είδα πως είδε το Ντοκ Τζόνσον που είχα αφήσει πάνω στο κομοδίνο Μεγάλο χαμόγελο.
Ξάπλωσε δίπλα μου.
"Τι έχεις?" με ρώτησε (ποιος ξέρει πως της φενόμουν.....)
Αφησα έναν αναστεναγμό , παρόλο που ήμουν σε ευχάριστη ψυχολογική κατάσταση.
"Καλά είσαι?"
"Καλά είμαι"
"Σίγουρα?
"Σίγουρα"
Αρχισε να μου παίζει το πουλί.
"Μπα..." είπα ύστερα από λίγο κυττάζον΄τας το
"Τι είναι?" απόρισε
"Δεν καβλώνει έτσι αυτό......"
"Πώς καβλώνει?"
"Βάλε μου αυτό (έδειξα το καβλί της) στον κώλο να δεις πως θα καβλώσει" Γλώσσα
"Χαχα.......το δικο μου ή το δικό σου?"
"Για να δω το δικό σου (περιεργάστηκα το στραπόν της)......Ωραίο, βάλε το δικό σου που το ξέρεις κιόλας." Μεγάλο χαμόγελο
Το φόρεσε σαν βρακί.
Δεν είχε φέρει όμως κρέμα...... Λύπη Τελικά φώναξε την τσα2 να της φέρει. Στην συνέχια με ρώτησε εάν θα ήθελα να μου βάλει προφυλακτικό. Της απάντησα πως ναι.
"Ελα, σήκω!" μου είπε τότε απότομα.
Καβλωσα.... Γλώσσα
Δεν το έκανε όμως στα πλέσια του παιχνιδιου , νομίζω πως της βγήκε φυσικά. Πρέπει να είναι το στύλ της έτσι , απότομο.
Καθώς μου το έβαζε σχολίασα το μικρό μέγεθος του πουλιού μου.
"Ε, εντάξει....." είπε αδιάφορα. Ούτε συμφώνησε ούτε διαφώνησε Λύπη.
"Για αυτό τον τρώω από τον κώλο" συνέχισα.
Εντωμεταξη είχα στηθεί στα 4.
"Μη κουνιέσε!......Να μπορώ να σου βάλω κρέμα" , την άκουσα από πίσω μου να λέει αυστηρά Γλώσσα.
"Μαλακά μπες γιατί δεν είμαι ξεκωλιάρης (με την ένοια πως δεν έχω ξεχυλωμένη κωλοτρυπίδα)"
"Ναι, εντάξει, σιγά σιγά θα κάνω, μην αγχώνεσαι".
"Αχ, μπράβο Χριστίνα....." βόγκιξα με το που μου τον έχωσε Γλώσσα.
Αρχισε απλά να κουνιέται χωρίς να κυκλοφορεί τον πούτσο μέσα στον κώλο μου , επίσης παρέμενε σιωπηλή Λύπη. Ρούφιξα ηχηρά τα μπράτσα μου (και καλά είχα καβλώσει.....). Εκείνη συνέχιζε στο ίδιο στυλ πιάνοντάς με μαλακά από τα κωλομέρια Λύπη.
Δεν άργησα να της πω πως θα ήθελα να μπαινοβγαίνει και όχι απλά να κουνιέται Σπασίκλας.
Κάπως διόρθωσε τον τρόπο που με γαμούσε και έδωσε μερικές καλές στραπονιές Γλώσσα.
Μου άρεσε που όταν ήθελε να με ευθυγραμίσει με τον πούτσο της με πίεζε με την γροθιά της στην μέση Γλώσσα, αλλά την περισσότερη ώρα τα χέρια τα είχε στο πίσω μέρος της μέσης της .
"Γαμιέμαι ωραία?"
Καμία απάντηση από μέρους της καθώς συνέχιζε να με γαμάει κυττώντας δεξιά αριστερά (όλα αυτά τα έβλεπα από την καθρέφτη)Λύπη
"Ε;" επέμεινα
"Ναι" ήταν η μάλλον αδιάφορη απάντησή της Λύπη.
"Με σιχαίνεσαι και το ξέρω!"
Επαιζα όλα τα χαρτιά μου για να την κανω να ξυπνήσει, χαχαχαχα....... Ναι!
"Κάνε και εσύ!!" μου είπε τότε. Εκεί νόμισα πως εννοούσε να γαμιέμαι κι εγώ πάνω στον πούτσο της αντί να με γαμάει μόνο εκείνη αλλά αυτή εννοούσε να παίζω το πουλί μου.......Της είπα να μην αγχώνεται και ότι εάν δεν χύσω στο δεκάλεπτο δεν θα την εμποδίσω να φύγει Κουλ. "Εντάξει" , συμφώνησε Μαλακία)
"αχ αχ αχ!.......Τι ωραια!! Είσαι ψηλή και δυνατή και με γαμάς καλά!" Γλώσσα
Πάλι δεν ειπε τίποτα Λύπη
Κάποια στιγμή της ζήτησα να με γαμήσει και λίγο ιεραποστολικά..Γλώσσα
Γύρισα ανάσκελα και ανοίγοντας τα πόδια την παρότρινα να συνεχίσει: "Ξέσκισέ με!" Γλώσσα
"Γάμησέ τα!!" ήταν εκείνο που άκουσα από τα χείλη της
Την είδα να κυττάζει ανάμεσα από τα πόδια μου
Τί είχε συμβή? Χμμμ;
Το σεντόνι είχε λερωθει με ζελέ Λύπη. Ευτυχώς χωρίς μερέντα..... Χαμόγελο
Προσπάθησε να με γαμήσει καθιστή, με μένα να της φωνάζω : "Δεν είσαι μέσα, δεν είσαι μέσα!!" καθώς έκείνη προσπαθούσε να με κουραβάλει κάπου ανάμεσα στην κωλοτρυπίδα και τα αρχίδια μου Θυμός.
Της πρότεινα να κάτσει στα γόνατα και να μου πίάσει τα πόδια Γλώσσα.
"Ελα, καλύτερα κάτσε έτσι, κάτσε όπως ήσουνα!!" αντέδρασε τότε εκνευρισμένη
"Οκέι, εσύ είσαι η αφέντρα, ότι πεις!!" συμφώνησα και πήρα θέση Γλώσσα.
Συνέχισε να με γαμάει στο ίδιο στυλ. Μόνο που τώρα έκανε κάτι που δεν μου άρεσε καθόλου!..... Δεν της είπα όμως τίποτα. Αυτό που εκανε ήταν πως με τα δυο της χέρια έπιανε την βάση του στραπόν και , καθώς το ζωνάκι ήταν χαλαρό , το μπαινόβγαζε στον κώλο μου έτσι , χωρίς να χρησιμοποιεί την μέση της. Σαν να γαμούσε με δονητή χεριού......Μεγάλη ξενέρα , ιδίως εάν παρακολουθεις την όλη φάση από τον καθρέφτη Λύπη.
"Αχ μπράβο έτσι.......Αχ......Αχ μπράβο γάμαμε έτσι!.......Ξέσκισε το κωλαράκι μου! Αααχ......Μπράβο έτσι!! Ανίκανος είμαι και με γαμάνε.......Τι ωραία που είσαι, ψηλή και δυνατή και με σιχαίνεσαι, το ξέρω!!......Ξέρεις τι σημαίνει σιχαίνομαι, ε;"
"Ναι"
"Το ξέρω λοιπόν πως με σιχαίνεσαι, ξέρω πως λες από μέσα σου : τι μαλάκας είναι αυτός τώρα που γαμιέται σαν πούστης!!......Τι κάνεις κι εσύ για να πάρεις ένα δεκάρικο, κάνεις πράγματα που δεν θέλεις να κάνεις......Αχ, τι ξεφτιλησμένος είμαι!!......."
Εκείνη δεν αντιδρούσε Λύπη. Δεν έλεγε τίποτα , απλά συνέχιζε να με ψευτογαμάει και κατά διαστήματα να μου ρίχνει και κάποιες δυνατές στραπονιές ενώ κύτταζε περισσότερο τριγύρω της παρά εμένα Λύπη.
"Μπράβο, έτσι, ωραία νιώθω να με γαμάς!!.......Συνήθως εκείνο που θέλει ο γαμιάς γίνεται και συ θες να με γαμάς στα τέσσερα, οπότε θα με γαμάς στα τέσσερα!!"
Είπα κι άλλα, αλλά βλέποντας πως το γαμήσι ήταν σούπα, χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή από μέρους της ,σήμανα την λήξη Λύπη.
Αλλο που δεν ήθελε!.......
"Εντάξει?"
"Θα έρθω μια άλλη φορά , τώρα δεν μπορώ να χύσω"
Εβγαλε το στραπόν , πέταξε την καπότα στο καλαθάκι και στην συνέχια αποχώρησε με σοβαρό ύφος λέγοντας ένα ξερό "Γεια σου"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, pepermint, Ray

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού