Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στη χθεσινη hyper τσαρκα που εκανα παρεα με συναγωνιστη τα γυρισαμε ολα Φυλης,Μεταξι,Βεργας,Εξηκιου,Τροφωνιου κλπ και οπως ηταν λογικο ειδαμε πολλες παρουσιες ενδιαφερουσες και μη.Αυτη που αποφασισα τελικα να τιμησω αλλα κακως οπως αποδειχθηκε εκ των υστερων ηταν στο Κολωνου 30 ισογειο.Μια μελαχρινη μαλλον Ρουμανα με μαλλι περιπου στους ωμους,μεσαιου αναστηματος η οποια συμφωνα με την τσα2 εκανε τσιμπουκακι,μουνακι δηλαδη απλο προγραμμα.Ονομα δεν καλοθυμαμαι αλλα μαλλον Μαρια απο κατι ενημερωσεις που ειδα βασει περιγραφης.Τις προαλλες την ειχα δει μαζι με αλλες τρεις εχτες ηταν μονη της.Τεσπα ειπα να ρισκαρω και ετσι εδωσα το 10αρικο στην τσα2 και πηγα στο δωματιο το οποιο ηταν οκ για τα δεδομενα της περιοχης.Αφου ξεπεταξε αλλον συναγωνιστη ηρθε η σειρα να "ξεπεταξει" και εμενα.Ετσι μπαινει στο δωματιο σχεδον αμιλητη με ξινισμενη φατσα βγαζει τακα τακα το σουτιεν-στριγκακι της και ερχεται στο κρεβατι.Καθεται πλαι μου σε σταση εμβρυου για να εχω μικρη προσβαση και αρχιζει σε γρηγορο και αχαρο ρυθμο να με μαλακιζει για να σηκωθει λιγο να βαλει καποτα.Ειχα φυσικα καταλαβει απ την εισοδο της κιολας οτι την εφαγα την φολα μου Θυμός .Αφου καπως σηκωθηκε με το αχαρο παιξιμο και το χουφτωμα που εριξα σε οτι μπορεσα να πιασω εβαλε καποτα και εκανε μονοτονη-μηχανικη ψευτοπιπα για κανα λεπτο το πολυ και μετα λεει ελα παμε.Την βαζω ιεραποστολικο και αρχιζω να την πηδαω.Αυτη στον κοσμο της καμια συμμετοχη περαν καποιων ψιλομουγκριτων.Φαινοταν οτι κανει αγγαρεια και θελει να σε ξεπεταξει να παει για αλλα.Το μονο που ελεγε ηταν δωσε πιο δυνατα προφανως για να τελειωσω οσο πιο γρηγορα γινεται να την κανει.Ετσι και εγινε επειδη η ολη φαση ηταν ανουσια και βαρετη τελειωσα οσο πιο γρηγορα μπορουσα και πουλο.Η συγκεκριμενη ειναι ο ορισμος της ξεπετας και φυσικα δεν την προτεινω σε κανεναν ουτε για μια φορα στο 10αρικο.Μακρυα!!! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού