Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ηλεκτρα είναι μια ομορφη ελληνιδα κορασιδα με μακρυ καστανο μαλλι καλουτσικο προσωπο
1,5 βυζι στητο και ωραιο τουρλωτο κωλαρακι.Εισοδος σε πολύ καθαρο δωματιο που εχει και ντουζιέρες.
Το τσαρδι ομολογω είναι στουντιακου επιπεδου,με το μπαρ του και τον τσατσο Αντυ που ηταν ευγενικος
μαζι μου και δεν ενοχλησε καθολου οσο ημουν στο δωματιο αν και εκατσα πανω από 10λεπτο.
Το Ηλεκτρακι ανοιξε την πορτα εβγαλε το σουτιεν και με ρωταγε διαφορα για εμενα, εγω δεν πηγαινα για γαμπρος οποτε της
της εκανα ένα σσσσσσσσσσσσς και αρχισα να γλειφω τα βυζάκια της και να χουφτωνω τα κωλομερια της.
Ξαπλωσα και της ειπα να μου παρει μια ακαποτη πιπα ζουμερη με σαλια όπως μου αρεσει.
Δεκτικη μου τον καθαρισε με μαντηλακι και τον ρουφηξε ακα αφήνοντας σαλια να τρεχουν πανω στο πεος μου,
2-3 φορες τον εβαλε και ολο μεσα,δεν περασε από μπαλακια,σε σταση 69 εγλειψα κωλαρακι και μουνακι αξυριστο μερικων ημερων.
Την ρωτησα αμα μπορω να την γαμησω μονο από κωλο και μου ειπε ενταξει αλλα μονο αν χυνεις γρηγορα.
Εννοείται της ειπα (ψεμματα) ότι χυνω γρηγορα γιατι ηθελα μονο κωλο.
Περασμα καποτας επαλειψη πουτσου και κωλοτρυπας με τζελ και δυσκολη για την αρχη είσοδος.
Εκατσε στα τέσσερα και την καβαλησα από πανω,με αρκετο σπρώξιμο μπηκε ολος μεσα στο στενο ζεστο κωλαρακι και αρχισα
να την γαμαω απαλα,μετα από 4-5 λεπτα το κωλαρακι ειχε ανοιξει και εμπαινα και εβγαινα πιο ευκολα,
τωρα γαμουσα δυνατα μιας και η σταση βοηθουσε,η Ηλεκτρα εβγαζε κραυγουλες και μου ελεγε να χυσω,σε λιγο της ελεγα εγω,
κάθε φορα που μου ελεγε να χυσω σε λιγο της ελεγα μεχρι που καταλαβα ότι η ωρα ειχε περασει,
εκανα μερικα βαθια σπρωξίματα μπας και χυσω αλλα τιποτα, μου προτεινε χυσιμο με παιξιμο
και δεχτηκα οποτε μου εβγαλε την καποτα με πιπωνε και τον επαιζε μεχρι που εχυσα πανω στα βυζάκια της.

Συμπερασματικα μπορω να πω ότι η Ηλεκτρα είναι μια δεκτικη κοπελα, δεν ξερω αν εχει ψυχολογικα η κατι άλλο αλλα δεν επιασα
κουβεντα μαζι της,δειχνει σημαδια βιασύνης αλλα ισως το εκανε σε εμενα επειδή την γαμουσα από κωλο,στο γαμησι είναι καλη παντως και θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.023
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2016
Καλά της το έκανες, όχι να τη χάριζες, έτσι καβάλημα στον κώλο να το νοιώθουν!
Κρίμα που δεν ήταν ανοικτό πέρυσι που ήμουν Αθήνα το μαγαζί για να περνούσα.
N
Ntountaras
30 Μαΐου, 2016
Θα τιμωρηθεί και από μένα. Μόνο κώλο.... Μέχρι να στρώσει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2