Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο πανω απο χρονο ειπα να επισκεφτω την Μπαρμπορα.Φτανω εξω απο το σπιτι χτυπαω το κουδουνι ανοιγει η τσατσα μπαινω και καθομαι στο σαλονι.Αφου με καλημεριζει μου ανακοινωνει την κοπελα και το προγραμμα που κανει.Μετα σκαει μυτη και η Μπαρμπορα τελειως τσιτσιδη με χαιρεταει και μπαινει στο δωματιο που περιμενει αλλος συναγωνιστης.Δινω το μπλε εισιτηριο και εισερχομαι σε δωματιο,λιγα λεπτα αναμονης και ερχεται η κορασιδα αφου με φιλησε με ρωτησε που χαθηκα και πως την βρηκα οτι εργαζεται εδω(χρονια πελατης της ειμαι).Της απαντησα οτι την βρηκα απο τον Χρυσο Οδηγο και χαμογελασε.Αφου καθισε διπλα μου στο κρεβατι ξεκινησα να χουφτωνω τις βυζαρες της ενω αυτη χαιδευε τον πουτσο μου.Μετα μου λεει σηκω ορθιος να σου παρω τσιμπουκι,σηκωθηκα εγω ξαπλωσε στο πλαι αυτη και τον πηρε στο στομα της ενω εγω της εβαζα δαχτυλο στην μουναρα της.Αφου με τσιμπουκωσε μερικα λεπτα της ειπα να σταματησει για να την πηδηξω.Μου φορεσε το προφυλακτικο και εισχωρησα στην μουναρα της.Μετα απο μερικα λεπτα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης την ρωτησα αν μπορω να τελειωσω πανω της μου απαντησε ναι οποτε εβγαλα την καταμαυρη καποτα και εριξα τα χυσια μου στον αφαλο της και περιξ.Συμπερασμα εχει βελτιωθει αρκετα στην πιπα,ειναι πιο ηρεμη(μαλλον σταματησε να πινει ουσιες)και αρκετα θετικο το μεγαλο στηθος της.Σχετικα με τα παραπανησια κιλα εμενα με καλυπτει οπως ειναι τωρα σε αλλους μπορει να μην τους αρεσει η τωρινη εμφανιση της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπαρμπορα
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού