Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπαίνω Φιλλιπίδου 11 ισόγειο και βγαίνει η κοπέλα, έπαθα πλάκα, απίθανα όμορφη, δηλαδή στο τοπ 10 που έχω πάρει ποτέ.

Εκείνη την στιγμή ήρθε και ένας ντελιβεράς. Περίμενα στο δωμάτιο αρκετή ώρα και άκουγα το κορίτσι να μιλάει απ' έξω.

Μπαίνει στο δωμάτιο η Θεα, ακολουθεί διάλογος:

- "Άργησα επειδή τσακωνόμουν με τον δικό μου" -- (μάλλον άργησε επειδή χλαπάκιαζε τα του ντελιβερά)
- "Γιατί τσακωνόσουν μαζί του;"
- "Θέλω να μου πάρει κινητό" -- (ίσως να το λέει σε όλους τους καινούριους πελάτες για να σπάει τον πάγο, ίσως σε κάθε έναν να λέει και άλλη ιστορία)
- "Και δεν σου παίρνει;"
- "Όχι αλλά δεν θα βγω σήμερα μαζί του, θα πάω με τις φίλες μου για ποτό για να μάθει"
- "Τι κινητό θέλεις να σου πάρει;"
- "Samsung 7"
- "Αυτό κάνει 700 ευρώ!"
- "Ε τι δεν τα αξίζω; Τόσο δουλεύω"
- "Κορίτσαρε φυσικά τα αξίζεις"

Η κοπέλα με καυλάντισε αρκετά καλά, έχει ονειρεμένο σώμα και το δέρμα της σκάει από κολλαγόνο και ελαστίνη.
Δεν χόρταινα τα στήθη της και την κοιλιά της.

Έκανε 1-2 γλωσσόφιλα πολύ καλά, με αρκετή γλώσσα αλλά μετά τα απέφευγε, ίσως να μύριζε το στόμα μου γμτ.

Ενώ δεν κάνω ποτέ ακάποτο στοματικό, είχε τόσο όμορφο πρόσωπο που είχα πάθει πλάκα και δεν την σταμάτησα όταν τον έβαλε στο στόμα της. Όχι τόσο καλή πίπα, αλλά δεν είχα καυλώσει αρκετά, το παθαίνω όταν πηγαίνω πρώτη φορά με τόσο όμορφη γυναίκα, μπλοκάρω.

Με κοίταζε στα μάτια και είχα πάθει τραμπάκουλο. Της είπα αν είναι ΟΚ να τελειώσω στο στόμα της και είπε όχι. Με έφτασε στο τέλος και τελείωσα με το χέρι μου.

Δεν το μετάνιωσα που δεν γάμησε επειδή δεν θα τα κατάφερνα μάλλον με ημίσκληρο πουλί.

Όμορφο χαλαρό στυλάκι, αυτή η γυναίκα μπορεί να φάει τα λεφτά ενός άντρα σε 2 μήνες.


Φεύγοντας σκέφτηκα πως αν είχα τέτοια γυναίκα, δεν ξέρω αν θα της αγόραζα κινητό 700 ευρώ. 700 ευρώ είναι 35 φορές σεξ των 20 ευρώ.

Αλλά από την άλλη αν είχα αυτό το πλάσμα να μου κάνει σκέρτζα και να περνάω θεικά στο κρεβάτι, ίσως να λειτουργούσε ο μαλάκας εαυτός μου. Για την ώρα ελπίζω όχι, αλλά ποτέ δεν ξέρει κανένας.

ΣΙΓΟΥΡΑ θα ξαναπάω με την Θεά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
171
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, sanexxx69, pattayakias και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2016
φιλε εγω την εχω γαμησει αρκετες φορες δεν μπορω να μην γαμαω οταν την βλεπω ειναι πολυ καυλιαρα
11 Μαΐου, 2016
η τυπισα κανει τσιμπουκαρα ακαποτη
11 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε λογικο ειναι οτι μπορει να χαλασεις λεφτα για παρτη της
11 Μαΐου, 2016
Για ποιαν Άννυ λεμε;την πορνοσταρ;Αν ναι ε οχι και θεά ρε φίλε.Ήμαρτον!
11 Μαΐου, 2016
Πρεπει να ειχες πολυ καιρο να πας με γυναικα.Μαθε να μην τις υπερεκτιμας γιατι σε βλεπω να σε ανακαλυπτει καμια ελλεινιδα και να σε ξεζουμιζει Ναι!
11 Μαΐου, 2016
την επομενη φορα πηγαινε με το κινητο στο χερι τυπε,θα γαμησεις και τσαμπα.
11 Μαΐου, 2016
ε ρε Μαλακεςς
11 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί το λες αυτό ρε Τζον Κρίτικ; Χμμμ;

Η αλμπάνισσα ειδικά αν βγάλει το πορσελάνινο μασελάκι των τεσσάρων κοπτήρωνκάνει και γαμώ τα τσιμπούκια.
Ουρανισκάτο ...

Ναι!
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
11 Μαΐου, 2016
πειτε μου οτι ο φιλος εννοει την καθυστερημενη αννυ πορνοσταρ με τα ταττουΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
11 Μαΐου, 2016
Εεε εντάξει ρε παίδες, όχι και μαλάκας, απλά μου άρεσε πολύ το κορίτσι.
Ο αναμάρτητος να ρίξει πρώτος την γαμώπετρα.

Επίσης, νομίζω πως όλοι γνωρίζουμε μαλάκες που έχουν δώσει πολλά λεφτά για γυναίκες.
Μήπως είναι και λίγο ανθρώπινη φύση;

Μην είμαστε τόσο υπεράνω.
review reaction 1 BisexualWannabe
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10