Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο προταση που υπηρξε απο σηναγωνιστη εκανα στοχευμενη επισκεψη στον συγκεκριμενο οικο απο και αναζητηση την Αννα. Εκει ηταν δυο κοπελες, η Αννα βεβαιως και αλλη μια με πρωκτικο σαν παραπανω υπηρεσια σε σχεση με την Αννα. Η Αννα ειναι μια καστανοξανθη κοπελα (καστανή με βαμμενα ξανθα) με κοντα μαλλια, αδυνατο σωμα περιπου στο τελος της δευτερης δεκαετιας, η μπορει να πολυ πιθανων να εχει ηδη μπει στην τριτη δεκαετια. Δεν ειναι μια κοπελα που την λες ομορφη η μοντελο η διαφορα τετοια που εχουμε συνηθίσει να λεμε για μερικες, αλλα ειναι μια πολυ ζεστη κοπελα και αυτο φαινεται οχι μονο μεσα στο δωματιο αλλα και απο το σαλονι. ο οικος μου αρεσε πολυ μιας και ηταν η πρωτη φορα που εκανα επισκεψη στον συγκεκριμενο. μου αρεσε ιδιαιτερα και ο τσατσος ο οποιος ειχε ενα στιλακι του "δημοσιου" (μια χαλαρωτητα ρε παιδι μου) αλλα χωρις να ειναι αδιαφορος. Περασα στο δωματιο οπου και περιμενα την κοπελα να τελειωσει με σηναγωνιστη που ηταν πριναπο εμενα. Αλλο ενα ευχαριστο ηταν οτι ειχε ηδη περασει ενα 15' και ακομα δεν ειχε βγει η κοπελα αλλα ουτε και ειχε γινει και καποιο χτυπημα πορτας απο την χαλαρη οπως ειπα "διευθυνση". Πολυ μου αρεσε αυτο και ειχε ηδη αρχισει να εχω extra ορεξη για το να ερθει η κοπελα. καπου λιγο πριν το 20' βγηκε η κοπελα απο το δωματιο οπως χαρακτηριστικα καταλαβα απο τους ηχους των πορτων κλπ και μετα απο κανα 3 λεπτο ηρθε σε εμενα. Ομιλητική μπορω να πω μιας και ανταποκριθηκε στις δικες μου κουβεντες για να γινει η πρωτη επαφη. καθησε διπλα μου οπου και εβγαλε τα εσωρουχα της αλλα και ενα διχτυωτό που φωρουσε επανω απο αυτα. απο στηθος δεν τα παει καλα μιας και ειναι ιδιαιτερα μικρο. Σε οποιους αρεσουν τα μεγαλα θα απογοητευτουν. εμενα δεν με χαλασε μιας και ειμαι λατρεις του μικρου στηθους. καθησε διπλα μου απο αρχισε να παιζει με το πέος ενω μιλουσα λιγο οπου και σιγα σιγα γινοταν η δουλεια. Μετα απο λιγο περασε το προφυλακτικό και προχωρισε σε στοματικο. ικανοποιητικο θα το ελεγα μιας και δεν ηταν οπως τα περισσοτερα τα οποια χαρακτηριζονται "αεροπιπες". δεν κρατησε πολυ μιας και ειχα ερθει σε κατασταση Κατσικογάμης, οποτε με ρωτησε πως θελω να προχωρισουμε. οπως ημουν λοιπον ξαπλωμενος και αυτη ηταν διπλα και σκυμενη απο επανω μου, της ειπα να ανεβει. ειχα πολυ καιρο να το κανω ετσι σε οικο και αυτο γιατι συνηθως με τις μετριοτητες που συναντω στους οικους δεν μπορω να αποδώσω στην συγκεκριμενη σταση. Σφυροκοπιμα γενικος οπου καποια στιγμη την γύρισα ιεραποστολικα οπου και την χάρηκα και εκει. Για το τελος της εβαλα στα 4 οπου ηρθε και το τελος. Η συμμετοχή της ηταν πολυ καλη για τα δικα μου τα γουστα και γενικα εμενα με πηγε καλα μεσα στο δωματιο και σιγουρα θα ξαναπαω. αλλωστε μου ειπε οτι τωρα που με ξερει, θα εχει το νου της να με δει στο σαλονι.

αντε και καλη συνεχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού