Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
— Γεια σας, η Μπάρμπαρα είναι.
Η γνωστή˙ μαύρο, μακρύ μαλλί, λεπτά χείλη, πλούσιο στήθος, αυτή την εποχή παχουλή.
— Τι κάνεις καρδούλα; 'Ελα να περάσεις, χα χα...
Σε ό,τι αφορά το πρόγραμμά της μόνο πρωκτικό δεν κάνει, τα υπόλοιπα είναι μέσα.
Πέρασα σ' ένα δωμάτιο συμπαθητικό στ' οποίο η κοκότα εισήλθε, ύστερα από λίγο, ξέστηθη.
Γονατίζοντας πλάι μου μάζεψε τα μαλλιά της και πριν ξεκινήσει κάποια προκαταρκτικά (απαλά φιλάκια [στο στόμα δεν με άφησε να τη φιλήσω κανονικά], ακρογλώσσια γλειψιματάκια κυρίως στις θηλές αλλά και λίγο σε λαιμό, μάγουλα, αυτί), πριν ξεκινήσει λοιπόν αυτά τα προκαταρκτικά, ρώτησε τ' όνομά μου.
— Το τσιμπούκι θέλεις χωρίς καπότα;
Το μέτριο τσιμπούκι της πραγματοποιήθηκε πάνω από μία μαύρη, σαν τον έβενο, περιψωλίδα. Εν τω μεταξύ είχε έρθει σχεδόν σε στάση εξήντα εννιά, διευκολύνοντάς με στο να χουφτώνω το μηρογοφικό της σύστημα.
Της είπα πως την προτιμώ γεματούλα. Μου είπε πως σύντομα θα χάσει τα κιλά, μιας και ο μεταβολισμός της είναι περίεργος — αν κατάλαβα καλά παίρνει και χάνει κιλά γρήγορα.
Γαμηθήκαμε μόνο πισωκολλητά γονατιστά και μπορώ να πω πως το ευχαριστήθηκα, παρ' όλη την πολύ κρέμα με την οποία είχε παστωθεί.
'Οταν τελειώσαμε προθυμοποιήθηκε να μου βγάλει το προφυλακτικό. Επέμενε σ' αυτό.
Κανονικά δέχεται στο διπλανό ημιυπόγειο — όπου και θα επιστρέψει, όταν γυρίσει η Μαριάννα σε δέκα περίπου μέρες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, Eisenfaust, xoubaba και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού