Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα το πρωί προς μεσημέρι επειδή ήθελα την Ρουμάνα (την βραδινή βάρδια την έκανε η Μαρίνα από Ρωσία).
Η τσατσά πολύ ευγενική και ο χώρος καθαρός και κλιματιζόμενος.

Δεν είχε κανέναν πελάτη να περιμένει και ήμασταν χαλαροί. Πήρα το απλό πρόγραμμα. Για προκαταρκτικά μου έκανε ισπανικό με τις τεράστιες βυζάρες της και μετά μου φόρεσε το σκουφάκι. Μου πήρε μια καλή πίπα και ανέβηκε πάνω μου για κανέναν πεντάλεπτο. Μετά κατέβηκε και μου τον έπαιζε όσο μου έκανε παράλληλα καραμπαλίκ. Αυτό κράτησε άλλο τόσο. Τώρα μου την είχε κάνει τελείως κάγκελο και κάναμε ιεραποστολικό. Με έσφιγγε με τα πόδια της γύρω μου. Ύστερα αλλάξαμε στάση και την γύρισα στα τέσσερα και άρχισα να σφυροκοπάω. Παρόλο που είχε έναν φαρδύ και ωραίο κώλο έτσι όπως την γαμούσα από πίσω δυσκολευόμουν να καυλώσω τελείως και να χύσω. Γύρισε προς τα εμένα σε πλάγια καθιστική στάση, άρπαξε το προφυλακτικό, μου το έβγαλε και το πέταξε στο πάτωμα, είπε "καλύτερα χωρίς αυτό" και άρχισε να μου τραβάει μαλακία ώσπου κορύφωσα και έχυσα πάνω στα βυζιά της.

Ήταν πολύ φιλική αλλά να ξέρετε μιλάει σπαστά Ελληνικά. Είναι στρουμπουλή με κάπως ξανθά μαλλιά.
Μακάρι να ξαναφέρουν μια τέτοια καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2016
Υπηρεσίες
hyena
Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
183
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού