Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ..... στόν Πρύτανη !!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Στον πρωθιερέα μετενσαρκωτή καί Νέστωρα Πρύτανη & όμιλώ μετά πλείστης βεβαιότητος, πού μέ τόν μελίρρυτο λόγο του άγγέλλειν τήδε περί περικαυλίδων, μουνιών (αίδείων) άντί αίδοίων................Ενεγράφη έν τή ρύμη τού γραπτού λόγου αιδείον άντί τού αίδοίον άπό τόν κύριο Πρύτανη στό OH MY GOD !!!!!!!!Καπέλο

Πολλοί ισχυρίζονται ότι τό άνωτέρω είναι λεκτικόν λάθος καθώς ύφίσταται μόνον ή ρύμη τού προφορικού λόγου..........

Επιτρέψτε μου τήν ποιητική άδεία ώσάν τόν Τυρταίο , τόν άνθρωπο πού έχει τόσο διαποτίσει τόν πλατωνικό στοχασμό.......

Ως φυσικό έπακόλουθο τών σκέψεών μου , κρατώντας τό δεξί χέρι τού Βάτραχου & άναρριχόμενος τά πάμπολλλλλα σκαλοπάτια τού οίκου διά τήν γλυκυτάτη Αννίτα πού άδιαλείπτως εύρίσκετε έκεί..........Το μόνο βαρύτατο παράπτωμά της είναι ότι δεν παραχωρεί άπηυθυσμένον.......

Αννίτα babyface ...... καστανόξανθη κορρρρρααασσσίς , στήθος έξαίσιο χορταστικότατο , σαρκώδη χείλη , σώματάκι άρκετά καλό μέ άρχή κυταρίτττττιδας , κάτω τώ τριάντα μέ έντονη έρωτική διάθεση......

Μέ προσέγγισε ύπομειδίαζοντας παράξενες καί μυστικοπαθείς ήδονικές ύποσχέσεις....
ΈΝΈΔΩΣΑ .... άλλλλλλωστε , γιά τήν έν λόγω ίέρεια της άφροδίτης πήγα......... σήμερα θά δώσουμε κάθιδροι τήν έσχατη μάχη άπευθείας στήν άμαρτωλή κλίνη .....Την παρατηρούσα, να με προσεγγίζει απαστράπτουσα μέσα στο σκότος αύτό τό εκπληκτικό πλάσμα έγείροντας άνεπαίσθητο τρέμουλο στό κορμί μου........Το στόμα της κατέβηκε χαιδεύοντας ήδονικά το κορμί μου & σύντομα τα χείλη της & ή γλώσσα της αγκάλιασαν ύγρά & μέ άπίστευτη γλυκύτητα τό viagro- πέος μου.............Μού φόρεσε άπαλά τήν περιφαλλίδα, πού γλιστρούσε άπαλά άπό τήν κρέμα που την περιέβαλλε & γυρίζοντας την πλαγιαστά διείσδυσα στό αίδοίον της......... Παιάνες θριάμβου σάλπισαν & χάθηκα σέ ώκεανούς ήδονής, καθώς παλινδρομούσα μέσα της...........Παρατηρούσα τίς συσπάσεις ήδονής πάνω στό πρόσωπό της ,τά σφιχτοκλεισμένα μάτια της που τρεμόπαιζαν & τά ζεστόγλυκα κύματα ήδονής έρχονταν πιό ισχυρά μαστιγώνοντας τίς αίσθήσεις μου.ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Ήθελα νά κρατηθώ γευόμενος περισσότερο αύτές τίς στιγμές εύδαιμονίας, άλλά ένα άσυγκράτητο ένστικτο βίαια μέσα μου μέ έξωθούσε στήν έκσπερμάτωση....................

Με τιμούν ίδιαιτέρως οί καλές κριτικές έρωτικών δοκιμίων άπό καταξιωμένους τά μέγιστα συναγωνιστές................Μονάχα τό κώνειον ή μιά καλή συνουσία δύναται νά μάς σώσει άπό τήν καθημρινότητα !!

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Αννίτα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.819
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, panagos7, PSAXTIRI και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 24 Απριλίου, 2016) 23 Απριλίου, 2016
Η ταπεινότης μου σας ευχαριστεί .
Ζητώ ταπεινά συγνώμη για το μικρό ορθογραφικό μου λάθος .
Υποκλίνομαι στον γραπτό λόγο σας .
Η νεαρά μπορεί όντως να γκρεμίσει κάστρα με το χαμόγελό της . Εάν ήμουν 30 θα την είχα κλέψει.
Οπως τότε ..... ήταν Ανοιξη του 1993 , κατέβηκα τα σκαλοπάτια στο ημιυπόγειο Φυλής & Ιουλιανού.
Ειδα την Ναταλία . Μου κόπηκε η ανάσα . Εδωσα τις 1.600 δραχμές και πέρασα .
2η μερα στην δουλειά . Κορμί απο τα Μπολσόι , μάτια μπλέ του Ωκεανού φοβισμένα .
Λευκό δέρμα αψεγάδιαστο .
Θυμα τράφικινγκ , ολοφάνερο . Την σεβάστηκα στον υπέρτατο βαθμό .
Φοβόμουν . Υποκλίθηκα εμπρός της , της φίλησα το χέρι .... και ξεκίνησα οσο ποιό ποιητικά και συνάμα ευγενικά μπορούσα .
.....................
Την ιδια μέρα έβαλα λυτούς και δεμένους να μάθουν ποιός και τι .
Δυστυχώς απελάθει σε 6 μέρες . Θα αγόραζα το διαβατήριο (ναι ναι) και θα πήγαινε στο καλό αυτό το ΠΛΑΣΜΑ.
Δέν άντεχα να βλέπω τέτοια ομορφιά εκει μέσα .......
Μιλώ για το 1993 . Δεν ξέραμε που να πρωτοκοιτάξουμε στα σπίτια .
Οι Ελληνίδες πόρνες εχαναν κατα κράτος ........
Αλλά η Ρωσσίδα Ναταλία έμεινε με την παρουσία της και την πάναγνη αθωότητά της χαραγμένη στον νού μου.

Η Αννίτα μου ξύπνησε αυτόν τον πόθο για την τότε εμπειρία μου .
Απλά τον ξύπνησε .

Καταρρίπτεται λοιπόν το του Διογένους : Λυχνία σβησθείσης πάσα γυνή ομοία ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1