Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάνοντας βόλτα στην πέριξ περιοχή ανέβηκα και τα σκαλάκια του Βέργας 3. Εκεί μου παρουσιάστηκε η Μαρίνα, ένα ξανθό κορίτσι, όμορφο, γαλακτερό με άσπρο διχτυωτό κλασόν. Μοιάζει περισσότερο με Πολωνέζα, έχει όμορφα γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου και ωραία μάτια. Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα. Το βλέμμα της ήταν λίγο λυπημένο. Κατέβηκα τις σκάλες και βγήκα έξω καθότι θυμήθηκα ότι ο Κος ΝτεΒίτο είχε γράψει κάποια κριτική. Την διάβασα με μεγάλο ενδιαφέρον και ξαναανέβηκα. Ρώτησα την τσατσά τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα και μου είπε "φουλ", όλα, ελεύθερο τελειωτικό και πρωκτικό. Έδωσα το παράβολο και εισήλθα. Μετά από λίγο ήρθε η όμορφη κοπέλα ξάπλωσε και άρχισε να με γλείφει. Μύριζε λίγο τσιγαρίλα η αναπνοή της. Εγώ χάιδευα το μικρό της στήθος και έπαιζα με τις ρόγες της που είχαν γίνει κάγκελο. Η πίπα της ήταν πάρα πολύ καλή, έκανε προσπάθεις για ντηπ της έτρεχαν τα σάλια και αποφάσισα να τελειώσω έτσι χωρίς να προχωρήσω σε περιπτύξεις. Πήρα θέση ώστε να βλέπω καλά και ακολούθησε ένα παρατεταμένο χύσιμο στο στοματάκι της. Περίμενε υπομονετικά και μετά τα έφτυσε στο νεροχύτη. Το δωμάτιο καθαρό και με ντουσιέρα. Η τσατσά πονηρή δεν ανακοινώνει το φουλ παρά μόνο αν ρωτήσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού