Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στοχευμένη βόλτα....είχα κάπου 2 χρόνια να δω την πρώην Βικτώρια...νύν Έλενα....έχει πάρει 3-4 κιλάκια......το προσωπό της αλλοιωμένο όσο ποτέ άλλοτε...και πάντα αυτό το χυμένο λούκ στα μαλλιά....αν δεν είχα καιρό να τη δω...δε θα έμπαινα....Ανακοινώθηκε φούλ πρόγραμμα,οπότε και μπαίνω στο δωμάτιο.....γειάσου καυλούσκα μου λέει..μπήκε σχεδόν αμέσως...είπαμε δυο κούβέντες...και ξάφνου το πουλί μου βρέθηκε στο υγρό της στόμα..δυο τρείς γλέιψιές...και την άρχισα στα γλωσσόφιλα...ήταν αρκετά καθαρή...συνέχισε τη πίπα μετά από λίγο βαθιά υγρή όπως πάντα.....καμία σχέση όμως με τις καύλες που είχε παλαιότερα στο Αλκιβιάδους ή στο Φωκαίας....πιο νωχελικές κινήσεις από ότι την είχα συνηθίσει....συνέχισα σε ένα γλειφομούνι...μικρής διάρκειας μιας και βιαζόταν για σέξ...ήμουν καυλωμένος μόνο ψυχολογικά από πρίν.....αλλίως δε θα έχυνα με τίποτα...όλα ήταν πολύ γρήγορα......το μουνάκι της είχε υγρανθεί παρόλα αυτά...τη γύρισα σε ένα πισωκολλητό, λίγες σπρωξιές.....παρατήρησα όμως ανάμεσα στα σκέλια της πολλές μελανιές,,,σαν να την είχαν βουρδουλιάσει ανάμεσα στα μπούτια.....με χάλασε αυτό αρκετά.....το τέλος ήρθε με πίπα..........θα είναι εκεί απογεύματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76, TOMMY DEVITO και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού