Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκέφτηκα χθες την Εύα και η επίσκεψη άξιζε τα λεφτά της.
Συστήθηκε σαν Ελληνίδα απο την Αλεξανδρούπολη ενώ ηλικιακά είναι γύρω στα 30.Από εμφάνιση είναι κανονική στο ύψος ενώ τη χαρακτηρίσουμε σαν < ευρείας περιφερείας> και το στήθος της αρχίζε να χαλαρώνει .

Η Τιμή είναι στα 30€ ενώ προσφέρει κ ακάποτο στα 40€. ¨Εδωσα το 30€ και ανέβηκα στο δωμάτιο. Μετά απο λίγο ήρθε κ η Εύα. Αφού έβγαλε ότι φορούσε ξάπλωσε κ άρχισε να με φιλάει στο λαιμό κ στο πρόσωπο ενώ στη συνέχεια άρχισε να με γλύφει στα αυτιά και να προχωράει προς το στήθος. Ξέρει να χρησιμοποιεί αρκετά καλά τη γλώσσα της κ είχαμε καλά αποτελέσματα.
Μετά έβαλε το προφυλακτικό και άρχισε μία πίπα ενώ περιποιήθηκε και τα μπαλλάκια με τη γλώσσα της.
Εκείνη τη στιγμή τη ρώτησα αν θέλει να γυρίσει σε 69 και δεν έφερε καμία αντίρρηση δίνοντάς μου ωραία θέα.
Στη διάρκεια του 69 άρχισε να γλύφει κ το πλάι των μηρών ( όπου έφτανε) ενώ προσώρησε κ πιο κάτω απο τα @@ ΧΩΡΙΣ όμως να κάνει anal rimming.
Στα του σεξ τώρα : Oταν τελείωσε το στοματικό έκατσε απο πάνω μου με γυρισμένη την πλάτη αλλά επειδή δεν μου αρέσει κ πολύ αυτή η στάση της είπα να γυρίσει στα τέσσερα όπου μετά απο λίγο η΄ρθε κ το τέλος.

Σε γενικές γραμμές έμεινα πολυ΄ευχαριστημένος μαζί της κ είναι από τις κοπέλες που θα την ξαναδώ 100%

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Εύα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.459
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού